Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podania na Administratora Mr.Squirrel


PanWiewior

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Mr.Squirrel
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/38964
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kuba moim zainteresowaniem są gry komputerowem. Mieszkam na wsi w województwie Świętokrzyskim. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ bardzo dobrze dogaduję się z innymi graczami jak i również z resztą adminów, myślę że dobrze bym się sprawdził w tej roli. No i oczywiście chciałbym pomóc w utrzymaniu prządku na serwerze.
10. Steam_ID: 1:0:47888503
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po szkole przeważnie ok godziny 15 do godziny 22 Weekendy od 10 rano do 24
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ok 620 godzin
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Składka

+ Staż na serwerze

+ Czas na grę

+ Staż CS:GO

+ Aktywność

+ Masz Charakterystyczną osobowość , zachowujesz się czasem dosyć dziwnie . Co prawda jest to zabawne i śmieszne ;)

Jednak są również minusy ...

 

- Wiek  , nie pełni on może roli lecz zachowanie owszem

 

= 5+   -1

Jestem Na TAK taki dodatek - panuj nad sobą

Edytowane przez Hepi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zdecydowany masz minusy i plusy więc je przedstawie:

 

+  Jesteś aktywny na serwerze, to widać że codziennie wchodzisz,

+  Składka jak najbardziej,

+ Tak jak powiedział Hepi masz czas na gre,

 

- Napisałeś w 2 osobnych podaniach inną znajomość AMX w pierwszym 10 w drugim chyba 5 a teraz 6,

- Twój wiek 14 lat nie za bardzo odpowiada ale masz taką mutacje :D.

 

Może być okres próbny. 

Edytowane przez WujoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od twojego ostatniego podania na administratora mineło dużo czasu, zdążyłem Cię dobrze poznać i nawet polubić xd.Grasz często, również w godzinach późniejszych kiedy zwykle nie ma adminów ,znasz regulamin perfekcyjnie, często mi pomagasz zgłaszając graczy którzy go łamią.Co do amx uważam że oceniasz się zbyt surowo, znasz większość komend więc co najmniej 8 byłoby na miejscu . 

 

@ Jak wspomniał Hepi ; nie warcz tak jak się denerwujesz :hahaa3:

Edytowane przez saatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz plusy jak i minusy:

+składka

+staż w grze

+mutacja

-wiek

-napady agresji

-zachowanie w stosunku do innych graczy jak i administracji

 

Edytowałem ten temat ponieważ po kilku dniach zauważyłem że masz "napady agresji" wiem też że jednego z dni wyzywałeś mnie i Hepi'ego od leszczy a potem upierałeś się że nie mówiłeś o nas

 

Więc jednym słowem jestem za okresem próbnym by sprawdzić czy zaczniesz się w miarę jak na administratora przystało dobrze zachowywać

Edytowane przez TheDragomix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

Czasami jesteś irytujący,

Czasami nadużywasz mikrofonu.

Robisz problemy z niczego.

 

To jest tylko moje zdanie,

Wybacz ale  jak napisałem wyżej na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: ja cie znam bardzo dobrze także w realu i wiem ze się starasz i chcesz zostać administratorem tylko masz widoczne problemy z samokontrolą, często wybuchasz na innych graczy wdajesz się z nimi w potyczki ustne czasami ich obrażasz. Na serwerze spędzasz dużo czasu no ale nie wiem czy będziesz spełniał wymogi jakie narzucane są administratorowi. Ja sam wiem jak ciężko czasami nad sobą zapanować jeśli jakiś gracz cały czas zawraca ci głowę albo cię wyzywa ale trzeba panować nad sobą i myślę ze jesteś w stanie nad tym popracować. Ja jestem za przyjęciem ciebie na okres próbny żeby dać ci szanse. Pozdrawiam  Fredziol :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie ponieważ jak pamiętam gdy grałem na tym DR jednak fajnie było sobie porozmawiać lecz plusy masz takie:

+ da się porozmawiać

+ składka

+ możesz dość dużo czasu poświęcić dla serwera

a twoje minusy to:

- wiek, 14 lat to chociażby dla mnie za mało przy tym za szybko.

- z mutacją tak średnio akurat mi przypomina bardziej piskliwy

- mało się rozpisałeś w podaniu

- słaba znajomość sourcebansa oraz jak @WujoS powiedział i pozwólcie, że to zacytuje "Napisałeś  w 2 osobnych podania inną znajomość AMX w pierwszym 10 w drugim 5, a teraz 6" poprawiam nie AMX a SB. z tego wynika, że prawie w ogóle nie wiesz co to jest sourcebans gdzie jest to duży minus (oczywiście moim zdaniem).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co masz moje nie. Moim zdaniem i nie tylko moim Twoje nadużywanie mikrofonu może być irytujące i wkurzać nie tylko graczy, ale i adminów. Ciągle starasz się być w centrum uwagi nieważne jakim kosztem, chcesz by każdy Cię zauważył - że jesteś aktywny, że grasz. Dodatkowo Twój wiek i nie do końca skończona mutacja strasznie utrudniają sprawę. Pograj jeszcze trochę, zacznij się lekko hamować, ale bądź dalej aktywny i chętny do pomocy i wtedy złóż podanie. Na ten czas odrzucam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności