Skocz do zawartości

Reset 18.03.2016


FunnyPuma ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W piątek 18.03.2016r. zostanie przeprowadzony reset serwera. Zostaną zmienione klasy, perki itd. Rank oraz klany również zostaną zresetowane. Jeśli zauważycie jakieś bugi albo macie jakieś propozycje, składajcie je w odpowiednim temacie. Informuję także, że wraz z resetem wystartują  konkursy oraz mogą wystąpić możliwe utrudnienia w grze. Może wystąpić także wyłączenie serwera. Zostanie zmniejszony exp na 100 lvl'u o połowę, natomiast na 150 lvl'u znów o połowę, także wbijanie lvl'a będzie trudniejsze. Życzę powodzenia w nabijaniu lvl'a po resecie oraz dużo fragów :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon, z 3 adminami z zaskakująco wysokim GT? Przyjmijcie jeszcze kilku bez GT jeżeli jesteście przyparci do ściany, ponoć to nienaganne decyzje - trzeci piątkowy niewypał - nie myślicie ani trochę.
"Zostaną zmienione klasy, perki itd..." - "itd"? Czyli co tam będzie, nie chcę się czepiać ale taka informacja nie powinna się nazywać "informacją" tylko powiadomieniem o resecie.

Jest was trzech, gdzie mnie pamięć nie myli miało do tego nie dojść i nie potraficie zadbać o serwer jak należy, krytykujcie moją pracę ja skrytykuję waszą, choć nawet nie wiem, czy coś zrobiliście. Chłopaki nie odbierzcie to źle, ale czekam na sezon, gdzie napiszę wam: "Świetna robota, mam gdzie pograć w weekendy dzięki waszym staraniom i włożonej pracy jako zespół". 

 

Potraktujcie to jako kopniak w dupę.

Edytowane przez James0v.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James, nie ma powodu do nerwów, FunnyPuma nie miał jeszcze opiekuna, jeszcze musi się dużo nauczyć. Dziękuję za "kopniak" na pewno się przyda ;) już Ci mówiłem, że wykonywałeś na prawdę świetną robotę, ale to nie miejsce na takie sprostowanie, a z resztą myślałem, że już wszystko sobie wyjaśniliśmy.

Nie jest to nowy sezon, a reset, FunnyPuma pewnie sobie pomylił, żeby nie było wątpliwości, podam "prawdziwe" informacje.

 

18.03'2016 odbędzie się RESET serwera. Wprowadzone zostaną drobne poprawki, usunięte zostaną klasy i perki najmniej grane + dodane zostaną nowe. Mamy zamiar zoptymalizować exp i niektóre klasy i perki

Nie podajemy godziny, o której reset zostanie przeprowadzony, informujemy Was, że reset odbędzie się dziś ;)

 

Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej, zapraszam do zadawania pytań w tym temacie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności