Skocz do zawartości

Poszukiwanie opiekuna na serwer CoD 350 LvL


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Witam,

Poszukuje opiekuna na CoD 350 Lvl, który będzie miał sporo czasu oraz będzie kreatywny. Taka osoba będzie musiała zajmować się sprawami serwera, takimi jak zmiana rs'ow, map, dodawanie adminów, tworzenie rozpisek, które potem będzie mi podsyłać, ważne jest też to by osoba ta miała dobry kontakt z graczami, rozmawiała z nimi, wiedziała co się dzieje na serwerze, itd. 
Uważam, że zadań sporo nie ma, pluginami będę zajmował się ja, rs'ami i mapami też mogę zająć się ja.

Jeżeli dana osoba się nie sprawdzi i nie będzie wykonywać swoich obowiązków, straci rangę, szukam osoby aktywnej i kreatywnej, a nie takiej, która potrzebuje rangi.

 
Wzór:
 
Imię:  
Nick: 
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  
Staż na serwerze:  
Znajomość amx (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:   
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Mariusz

Nick:  ORION

Wiek:  16 lat/wiosen 

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  3 do 8 godzin dziennie, wszystko jest uzależnione od szkoły.

Staż na serwerze:  Na serwerze tak naprawdę zaczynałem przygodę z siecią (około lutego 2015) , ale później przeniosłem się na 2k1. Później czasami zaglądałem na serwer. 

Znajomość amx (1-10):  myślę, że jako osoba z UBT mogę dać sobie 10

Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]):   myślę, że 7 to sprawiedliwa ocena, raczej nie będę potrzebował pomocy

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Na początku byłem szarym użytkownikiem, następnie byłem adminem 2k1, niestety serwer został przekształcony w CS GO MOD, później byłem gamerem, teraz od listopada wchodzę w skład UBT. 

Dlaczego akurat Ty:   To jest dość trudne pytanie. Jak się domyślam jest poszukiwana osoba, która po miesiącu nie zniknie, albo zrezygnuje. Ja widać po moim stażu ciężko jest mnie zniechęcić do moich obowiązków, które zawsze wypełniam najlepiej jak umiem. Nigdy nagle nie zniknąłem. Pracowałem z rożnymi ludźmi przez ten rok na sieci, nigdy z nikim nie miałem konfliktu. Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi, a nawet jeżeli komuś się to uda, nie pokazuje tego. Mam bardzo dobry kontakt ze wszystkimi graczami i adminami serwa, wiem co się dzieje i czego potrzebują gracze. Jestem bardzo aktywny w dziale propozycji oraz mam kilka fajnych pomysłów aby przyciągnąć graczy akurat na nasz serwer. Wielokrotnie już się zdarzyło, że nie było admina i banowałem cziterów, pomagałem graczom oraz doradzałem klasę lub w innej sprawie.  W miarę możliwości będę również wspomagał sieć finansowo. Chociaż nigdy nie byłem opiekunem bardzo dobrze znam tą pracę. Nigdy wcześniej nie byłem w UBT i sobie teraz radzę moim zdaniem bardzo dobrze. Moim zdaniem na tym stanowisku powinna znaleźć się osoba, która jest na sieci dłużej niż miesiąc czy dwa. jestem osobą kreatywną i nie znam słowa że nie da się czegoś zrobić. Zawsze jestem chętny do pomocy, posiadam sporo czasu na granie na serwie wgrywanie rs i dodawanie adminów. Dużo wymagam od siebie i tego samego wymagam od osób otaczających mnie. Została dana mi szansa z UBT i myślę, że dobrze ją wykorzystałem jeżeli dalej mam tą rangę. Na serwerze jestem znany i lubiany co jest bardzo ważne. Myślę, że z obowiązkami opiekuna sobie poradzę bez problemu.  Pozdrawiam ORION

Edytowane przez ORION
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Piotrek

Nick:  To Tylko Ja

Wiek:  19

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  W tygodniu zwykle jestem od 17 do 22 jeśli nie mam pracy, a w weekendy dużo więcej, no chyba, że leczę kaca :) Ostatnio troszkę się opuściłem w aktywności, ale to było spowodowane remontem w domu no i ciągłą pracą przy samochodzie.

Staż na serwerze:  Około pół roku, przegrałem na tym serwerze ok 130h

Znajomość amx (1-10):   10/10 

Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]):  7-8

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Administrator serwera

Dlaczego akurat Ty:   Ten serwer wiele dla mnie znaczy, gdyż to dzięki niemu jestem na tej sieci. Chciał bym zrobić coś, żeby ten serwer stał w najlepszym stanie, by panował tutaj porządek, by ludzie grając na nim mogli z pełną świadomością powiedzieć, że to jest najlepszy i najbardziej ogarnięty serwer cod mod, na jakim mieli zaszczyt zagrać. Jestem osobą odpowiedzialną, pomocną i ogarniętą. Stałem już na takim stanowisku, robiłem swoje serwery dla znajomych. Jeszcze nikt kto dał mi szansę, w przyszłości nie żałował swojej decyzji. Będę starał się sprawić by ten serwer stawał się coraz lepszy, pomagał rozwiązywać problemy na forum jak i na serwerze. Myślę, że mam dobry kontakt zarówno z graczami jak i z adminami serwera. 

Edytowane przez ToTylkoJa
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Miłosz

Nick: Siwy

Wiek: 19

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Niewiele, 2-3 h, ale jestem z tych typów osób które podchodzą porządnie do roboty, i to jest wystarczający czas na wszystko z czym mogę się spotkać. 

Staż na serwerze: Od początku jego funkcjonowania z sporymi dziurami w czasie. 

Znajomość amx (1-10):  10

Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]):  10

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Całą historie znacie, Opiekun DD2 przez rok czasu ingerowałem na serwer, COD 45k bodajże staż 3'miesięczny i tutaj 2'krotny administrator serwera. 

Dlaczego akurat Ty:   Moje podanie proszę oceniać w sposób podrzędny, bo niby nic bym nie robił.. serwer,klasy nawet mapy i rs'y mogą przypaść do zadań właściciela, ale na co taki opiekun? W dziedzinie COD'moda (klasy, perki) jestem zerem, jednakże jest to mały poziom na którym może dałbym z czasem rade.. Ale tutaj wychodzi drugi powód, jestem niedzielnym graczem , mało znam graczy, adminów co niektórych. 

Ale patrze uważnie na sytuacje na serwerze, i chciałbym pomóc graczom , adminom bo widzę ich starania.. i bywa tak że więcej taki zrobi niż 10 na innych serwerach. Chciałbym w jakiś sposób to zmienić, ład na serwerze (fale czitów) i przede wszystkim przywrócić świetność serwera, kiedyś on był jednym z najlepszych serwerów 1.6, pamietam sytuacje kiedy nie było można na niego wejść, a administracja niemal co chwile online, i gotowa pomóc graczom. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 


Imię: Mariusz
Nick: ORION
Wiek: 16 lat/wiosen
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 3 do 8 godzin dziennie, wszystko jest uzależnione od szkoły.
Staż na serwerze: Na serwerze tak naprawdę zaczynałem przygodę z siecią (około lutego 2015) , ale później przeniosłem się na 2k1. Później czasami zaglądałem na serwer.
Znajomość amx (1-10): myślę, że jako osoba z UBT mogę dać sobie 10
Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]): myślę, że 7 to sprawiedliwa ocena, raczej nie będę potrzebował pomocy
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Na początku byłem szarym użytkownikiem, następnie byłem adminem 2k1, niestety serwer został przekształcony w CS GO MOD, później byłem gamerem, teraz od listopada wchodzę w skład UBT.
Dlaczego akurat Ty: To jest dość trudne pytanie. Jak się domyślam jest poszukiwana osoba, która po miesiącu nie zniknie, albo zrezygnuje. Ja widać po moim stażu ciężko jest mnie zniechęcić do moich obowiązków, które zawsze wypełniam najlepiej jak umiem. Nigdy nagle nie zniknąłem. Pracowałem z rożnymi ludźmi przez ten rok na sieci, nigdy z nikim nie miałem konfliktu. Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi, a nawet jeżeli komuś się to uda, nie pokazuje tego. Mam bardzo dobry kontakt ze wszystkimi graczami i adminami serwa, wiem co się dzieje i czego potrzebują gracze. Jestem bardzo aktywny w dziale propozycji oraz mam kilka fajnych pomysłów aby przyciągnąć graczy akurat na nasz serwer. Wielokrotnie już się zdarzyło, że nie było admina i banowałem cziterów, pomagałem graczom oraz doradzałem klasę lub w innej sprawie. W miarę możliwości będę również wspomagał sieć finansowo. Chociaż nigdy nie byłem opiekunem bardzo dobrze znam tą pracę. Nigdy wcześniej nie byłem w UBT i sobie teraz radzę moim zdaniem bardzo dobrze. Moim zdaniem na tym stanowisku powinna znaleźć się osoba, która jest na sieci dłużej niż miesiąc czy dwa. jestem osobą kreatywną i nie znam słowa że nie da się czegoś zrobić. Zawsze jestem chętny do pomocy, posiadam sporo czasu na granie na serwie wgrywanie rs i dodawanie adminów. Dużo wymagam od siebie i tego samego wymagam od osób otaczających mnie. Została dana mi szansa z UBT i myślę, że dobrze ją wykorzystałem jeżeli dalej mam tą rangę. Na serwerze jestem znany i lubiany co jest bardzo ważne. Myślę, że z obowiązkami opiekuna sobie poradzę bez problemu. Pozdrawiam ORION


Przyjęty.

 

 


Imię: Miłosz
Nick: Siwy
Wiek: 19
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Niewiele, 2-3 h, ale jestem z tych typów osób które podchodzą porządnie do roboty, i to jest wystarczający czas na wszystko z czym mogę się spotkać.
Staż na serwerze: Od początku jego funkcjonowania z sporymi dziurami w czasie.
Znajomość amx (1-10): 10
Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]): 10
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Całą historie znacie, Opiekun DD2 przez rok czasu ingerowałem na serwer, COD 45k bodajże staż 3'miesięczny i tutaj 2'krotny administrator serwera.
Dlaczego akurat Ty: Moje podanie proszę oceniać w sposób podrzędny, bo niby nic bym nie robił.. serwer,klasy nawet mapy i rs'y mogą przypaść do zadań właściciela, ale na co taki opiekun? W dziedzinie COD'moda (klasy, perki) jestem zerem, jednakże jest to mały poziom na którym może dałbym z czasem rade.. Ale tutaj wychodzi drugi powód, jestem niedzielnym graczem , mało znam graczy, adminów co niektórych.
Ale patrze uważnie na sytuacje na serwerze, i chciałbym pomóc graczom , adminom bo widzę ich starania.. i bywa tak że więcej taki zrobi niż 10 na innych serwerach. Chciałbym w jakiś sposób to zmienić, ład na serwerze (fale czitów) i przede wszystkim przywrócić świetność serwera, kiedyś on był jednym z najlepszych serwerów 1.6, pamietam sytuacje kiedy nie było można na niego wejść, a administracja niemal co chwile online, i gotowa pomóc graczom.


Pomożesz Orionowi sie zaprzyjaźnić z nową rangą
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam, dziękuje za zainteresowanie tematem.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności