Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina - Bezimienny/Słowian


BezImiennyy

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid


Wiek: 17

Kontakt: Wszystkie dane w profilu

Twój nick na TS3: Słowian

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Staram się o admina ponieważ dużo przebywam na nim, jak to się mówi "Stara miłość nie rdzewieje" ^^ . Miałem już tu admina przez dobry rok, działo się na nim dużo ;D robiliśmy konkursy, karaoke itp. Chciałbym należeć do ekipy ts3 tak jak kiedyś i pomagać użytkownikom ts3. Chęci są więc czemu nie, warto spróbować :D

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 6-7/10

Ile czasu spędzasz na TS3: W dni robocze to 5-6h, a w weekendy do 10h, ale to zależy jeszcze od dnia ponieważ może mi coś wypaść 

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie posiadam 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Doświadczenie mam bardzo duże, przez rok zajmowałem się tym ts3 no ale wyszło jak wyszło. Miałem z kumplem własnego ts'a, budowałem go od zera więc co do tworzenia rang, kanałów itp doświadczenie mam ;d

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak 

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Tak

Edytowane przez Pawel.?
Poprawiono kolorystykę podania.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

Często widzę twój nick na ts co oznacza,ze jestes aktywny

Byłeś kiedyś adminem i dobrze sobie radziłeś i przyda się ogarnięta osoba bo obecnie jest mało adminów  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak. Spośród podań złożonych w ostatnim czasie, podanie tej osoby wydaje mi się najbardziej odpowiednie. Nie chodzi już o to jak jest napisane, a o to przez kogo zostało napisane. Bezimiennego poznałam już dawno, jeszcze przed przyjściem na sieć. Między innymi dzięki niemu też zostałam tutaj na dłużej. Odkąd mam admina mogę śmiało stwierdzić, że żadnych problemów on nie stwarza, nie prowokuje niepotrzebnych sytuacji i kłótni, jest kulturalny, miły i pomocny. Na dodatek spędza na Ts'ie bardzo dużo czasu, co też jest plusem jeżeli patrzymy na aktywność użytkownika.

W związku z powyższym zdania nie zmieniam, jestem za przyjęciem go do grona administracji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mogę powiedzieć. A więc: doświadczenie, zauważalny, chyba nie było z tobą problemów...

 

Powiem jedno, z kandydatów którzy ubiegają się o to stanowisko jesteś jedynym który nie ma chyba, żadnej wpływowej ekipy która podpowiadałaby ci co miał byś robić. Jesteś neutralną osobą, nie rozmawiałam z tobą, ale zauważyłam trochę. ( :ninja: )

 

Jestem na TAK.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie było was 2, Ty i Ada, ale byliście najlepsi i super mi się z wami współpracowało, i pora na powrót ;) 

Daje słowo że jest to konkretny kandydat na Admina, doświadczony, ogarnięty i przede wszystkim aktywny.

Jestem na Tak ;) Dawid ciesze się że wracasz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności