Jump to content

[ODRZUCONE]Podanie - GryTrean


GryTrean
 Share

Recommended Posts

Imię: Krystian
Wiek: 16
Kontakt: Gdy jestem na komputerze to można mnie spotkać zarówno na TS3, STEAM, Forum jak i GG. Gdy nie ma mnie na komputerze to jestem na steam oraz forum, więc kontakt ze mną zawsze jest i zazwyczaj odpowiadam w przeciągu maksymalnie 15 minut.
Twój nick na TS3: Infinity
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Na TS3 jestem aktywny (zanim zaprzeczycie poinformuję was, że jestem na kanale WujoSa gdzie nie zawsze z kimś rozmawiam. Zazwyczaj, gdy gram na JB to chcę mieć spokój gdyż inaczej nie słyszę/Widzę co dzieje się na serwerze.). Jestem miły i pomocny, codziennie pomagam komuś, zazwyczaj z sieci. Dodatkowo na forum aktualnie pełnie fuknkcję SUPPORT TEAM i wydaje mi się, że jak na razie wywiązuję się bezbłędnie. Ogarniam TS3 dobrze, o wiele lepiej niż przy pisaniu poprzedniego podania gdyż sporo się nauczyłem. Bawiłem się TSem, robiłem własne serwery (na darmowych hostingach, tylko po to by się poduczyć) i się sporo nauczyłem. Jestem osobą, która potrafi przyznać się do błędu gdy go popełni aby później pojąć za to konsekwencje. Nie kłamię i jestem spokojny. Ciężko jest mnie zdenerwować, albo ciężko jest po mnie zobaczyć, że jestem zdenerwowany. Potrafię poradzić sobie z sytuacją gdzie osoby się kłócą itd itp gdyż jestem adminem na JB CS:GO a tam takie sprawy to codzienność. Cokolwiek robię na komputerze, zawsze jestem na TSie. Sporo osób zapewne zauważy, że przecież złożyłem nieobecność na JB, i to jeszcze taką długą! To również mi nie przeszkadza. Nieobecność jest napisana dlatego, że będę musiał się teraz sporo uczyć, ale i w tym wypadku będę przesiadywał na TSie, gdyż będzie to możliwe. Ogólnie nie lubię porównywać aktywności na TS3 i aktywności na CS:GO, gdyż są to 2 całkiem inne bajki.
Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Identycznie jak w poprzednim podaniu, nie mam bladego pojęcia jak mam to określić. Gdy coś potrzebuję, zgłaszam się do administracji i potrafimy bez problemu się dogadać. Gdy administracja coś ode mnie chce zgłaszają się do mnie i nie ma problemu w kontakcie. Ogołnie potrafimy się dogadać i zrozumieć siebie nawzajem więc pozwolę sobie tutaj napisać 8.
Ile czasu spędzasz na TS3: W dni robocze ok. 3h dziennie (przez ten tydzień będzie 1-2H, przez następny tydzień 3-4H a po tym przez kolejne dwa tygodnie ok 2H. Chciałbym tutaj również poinformować o tym, że przez tydzień po swiętach moja aktywność na JB będzie normalna). W weekendy 4-5H.
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Admina nigdy nie posiadałem ale tak jak mówiłem. Robiłem sobie TS'y i dużo się nauczyłem. Wszystko najważniejsze umiem a reszty się szybko douczę. Jestem osobą, która uczy się bardzo szybko i z ogarnianiem nie będzie problemu.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Niestety, nie. Mój głos jednak nie jest aż tak piszczący. Jestem adminem na JB CS:GO a tam głos to jeden z najważniejszych czynników. Większości osób mój głos nie przeszkadza a w dodatku zostałem przyjęty najpierw jako guard a później jako admin. Zacytuje zdanie z poprzedniego podania: "Kto słyszał mój głos ten wie, że aż tak źle nie jest".
 
W poprzednim podaniu bardzo dużo osób oddało swój głos na nie z powodu mutacji.
Uwierzcie mi, nie jest aż tak źle. Mój głos nie piszczy ale nie jest jeszcze ,,całkiem ciemny''.
Jeżeli ktoś chce go usłyszeć to zapraszam na TS3 :)

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem na NIE


- Słaba znajomość ts'a


- Brak mutacji


- Moim zdaniem za duża ilość obowiązków (zaniedbuje cs;go JB)


- Małe doświadczenie, jak na tak rozwinięty server team-speaka


 


          Pozdrawiam: Major_W


Edited by Polakolo7
Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie ale z jednego powodu ani razu Cię nie widziałem na tym ts i twój nick mi bardzo mało mówi może jakbym widział często twój nick to byłby jak najbardziej na tak ale w tym przypadku jestem na nie

Link to comment
Share on other sites

Ja również twierdzę to co Hames. Nie widać cię. Spędzam na ts'ie bardzo dużo czasu. Za często cie tam nie widziałam.

Pchasz się na każde możliwe miejsce. Radzę ogarnąć aktualne obowiązki i nie brać ich więcej. Jak zaczniesz zaniedbywć jedno z następnymi będzie to samo.

 

Jestem na NIE.

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy