Weronikaa 3,302 Posted March 20, 2016 Share Posted March 20, 2016 Nick: WeronikaaPowod: Urodziny i ogromne kolokwium :/Czas nieobecnosci: Od poniedziałku do czwartkuCos od siebie: Przepraszam, że taka kolejna nieobecność, ale nie dam rady być cały czas dostępna na forum. Studia zobowiązują niestety. Przepraszam jeszcze raz za kłopot :wub: 1 Link to comment Share on other sites More sharing options...
Besi523 3,023 Posted March 20, 2016 Share Posted March 20, 2016 Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoja nieobecność została przyjęta. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts