Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Malborek


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Malborek
2. Imię: Krystian
3. Wiek: 20
4. Znajomość AMX (1-10): 7-8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Nie (Wyjaśnię z opiekunem serwera)
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Malborek/193.33.177.166:27015/
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Krystian, 20lat. Uczęszczam do szkoły o profilu mechanik pojazdów samochodowych. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi, imprezować, a w wolnych chwilach posiedzieć przed kompem i pograć. :P

 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać adminem, ponieważ czas adminów siedzących na serwerze jest ruchomy. Nie zawsze kiedy wejdę na serwer, jest admin. Co wiąże się również z łamaniem regulaminu poprzez graczy. Chciałbym pomóc reszcie team'owi w zapobieganiu tego.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dni robocze (pon-pt.) 2-3 godz. W weekend 4 lub więcej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  Dni robocze (17-22). Weekendy (różne pory dnia).
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 6-7lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na tym serwerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc :
Lata +
AMX +
Mikro +
Składka -
GM + (choć cie rzadko spotykam)
Nie rozpisałeś się za bardzo w punkcie 8 -
Staż +
Moim zdaniem nie masz tylko 2 z wymienionych powyżej punktów. Myślę że szansę można ci dać :) Jestem za okresem próbnym.
To tyle z Mojej Strony :)
~~ MrDevix

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dopiero przywitanie pisałeś, nie ma sensu tego komentować.. wróciłeś niedawno i na adma, nie. 

 

Widzisz Drogi Pawełku że ja większość akcji, tu podań na adminów , skarg etc etc.. omijam, tego typa nie lubie może dlatego się tutaj wypowiedziałem, już można wnioskować że jednakże mylisz się że nie znam sytuacji, nie znam typa... 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dopiero przywitanie pisałeś, nie ma sensu tego komentować.. wróciłeś niedawno i na adma, nie 

Widzisz Siwy, wypowiadasz się tam gdzie nie grasz, gdzie nie znasz sytuacji na serwerze. Zakładam, że nawet go nie znasz i przez takie głupie myślenie ktoś kto może się przydać serwerowi może zostać odrzucony. Oświecę Cię był tutaj adminem i sprawował się bardzo dobrze.

 

Jestem za okresem próbnym, serwer potrzebuje adminów, a ty grasz w miarę. 

Byłeś tutaj adminem i ogarniałeś wszystko "pięknie-ładnie". Podanie "ujdzie" choć można było się spodziewać lepszego.

Gracz znany, długo gra na serwerze (dłużej ode mnie). Jesteś pełnoletni, posiadasz mikro. 

Większych przeciwwskazań nie widzę. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK , mimo że nie gram już na ZM znam typa i mam nadzieje że jest taki jakiego go pamiętam .

 

+ Wiek

+ Mikro

+ Amx

+ Godzinki nadrobi (najmniejszy problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności