Jump to content

Opis patcha 6.6


Omega*
 Share

Recommended Posts

patchnotes_2016header_0.jpg?itok=X81zUF6

 

 

 

Witajcie, przywoływacze.

 

Witajcie w patchu 6.6, czyli w tym, w którym wzmacniamy Kha’Zixa. Mamy też dużo innych zmian, ale ta jest dość ważna dla wszystkich fanów robaka. A, no i mamy kosmicznego smoka, jeżeli lubicie takie rzeczy. Być może o nim słyszeliście. Jest dość ważny.

 

Zamiast wbijać do głów wszystkie zmiany, postanowiliśmy poszukać lepszych sposobów na omówienie tych bardziej ekstrawaganckich. Mimo że w 6.6 dużo się dzieje, pomówmy o grupie, w której najwięcej się zmieni: grupie, którą nazywamy specjalistami. Ci bohaterowie pełnią konkretne role strategiczne – niszowe wybory, które dodają czegoś wyjątkowego do drużynowego dania (albo może sami przygotowują potrawkę strategiczną). Chcemy powiedzieć (poza tym, że robimy się głodni), że ci specjaliści mają bardzo mocne strony, które często definiują tożsamość strategiczną drużyny. Jednakże, w zamian za to z reguły mają jakąś słabość, którą można wykorzystać. I tu właśnie wchodzą bohaterowie skuteczni w sensie ogólnym, o których mówiliśmy w poprzednim patchu: ze względu na ich mniejsze słabości (lub mocne strony), doskonale uzupełniają specjalistów bez wprowadzania dodatkowego zamieszania.

 

Poniżej znajdziecie zwykłą listę wzmocnień i osłabień, ale tym razem celujemy bardziej w profesjonalne rozgrywki i przyglądamy się uważniej przyczynom wolnych startów w tym sezonie. W związku z tym nie zobaczycie żadnych zmian związanych z czasem oczekiwania na wskrzeszenie oraz wieżami/Smokami we wczesnej fazie gry (jeszcze), ale nie zapominamy o prośbach profesjonalistów. Potraktujcie ten patch jako zbadanie głębokości, zanim zanurkujecie do basenu.

 

To wszystko z naszej strony w tym patchu! Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, jak będziecie doprawiać swoje drużynowe dania, czy to za pomocą szczypty Porażających Eksplozji, solonych Mantr lub po prostu cofając czas i próbując ponownie. Niezależnie od tego, jaką potrawkę z bohaterów przyrządzacie, na pewno będzie smakować strachem.

 

 

FULL

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/patch/opis-patcha-66

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Link to comment
Share on other sites

  • -_- unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy