Jump to content

Użytkownik miesiąca [MARZEC]

Besi523
 Share

Recommended Posts

pre_1458747026__um.png

Początek wiosny, początek nowych nominacji!

Widzisz osobę która w marcu wyróżniała się na tle forum? np. dużo pisała, pomagała, zgłaszała problemy oraz ogólnie dużo się udziela i chciałbyś ją/jego wyróżnić mianem użytkownika miesiąca? To idealny czas aby się zrewanżować i podziękować!

W komentarzu wpisz nick jednej osoby która twoim zdaniem powinna wygrać oraz uzasadnij swój wybór.

Zapraszamy do zabawy!

Wzór:

Nick:
Powód:

_

Zasady:

• W celu zapobiegnięcia spamu ~ Jeżeli nick kandydata został podany przez innego użytkownika wcześniej, dajemy pod tym postem like.
  • Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać 5 postów na Forum
  • W zabawie nie biorą udziału:
    • -_-
    • Q♥een
    • Pawel.?

Napis wykonany przez

• Like 8

Nick: Weronika
Powód: Ona ciągle jest! Na sb jej pełno, zdj jej pełno, ze wszystkimi pogada, wszystkim pomoże, świetnie się zajmuje swoim działem. Robi zlecenia nawet jak ich nie ma (potwierdzone info). Podziwiam <3

Edited by natalja
  • Like 20

Tymbarkowa

Udziela się w dziale redaktorskim, robi pomysłowe konkursy jak " Zgadnij kto to" czy piszę ciekawe recenzje. Jest też zawsze pomocna :)

• Like 17

Powód: Użytkownik-weteran, bardzo długo jest już z nami. Posiadał funkcję admina, był opiekunem a teraz jest UBT. Wydaje się być konsekwentny i można z nim na luzie porozmawiać. Jako admin DD2 raczej nie sprawiał problemów, bo skarg na niego nie było, jest od niedawna UBT i wykonuje swoją robotę bardzo dobrze. Uważam go za godnego kandydata. 

• Like 10

Nick: @OG droso
Powód: Jailbreak to chyba aktualnie najbardziej rozwninięty serwer CS:GO. Jest to dodatkowo chyba najlepszy JB w polsce (patrząc chociażby na technike/pluginy). Droso, nie dośc, że napisał całego JB to jeszcze jest osobą miła, sympatyczną i BARDZO pomocną. Prawie codziennie pomaga mi z sourcepawnem którego się uczę, a jego pomoc jest strasznie przydatna. 

• Like 10

Powód: Dość rozpoznawalna osoba. Zajmuje się na bieżąco e-sportem oraz militariami. Do tego organizuje konkursy na sieci, a nagrody sam funduje. Ma range UbTeam chyba najdłużej z obecnych i co ważne jedyna osoba od cs GO. :)

• Like 8

Nick:: ORION
Powód: Wszędzie go pełno, jest pomocny, gdy trzeba cos wyjasnic lub potrzebujesz pomocy on zawsze jest ! :D Ze swoich obowizakow w UBT wywiazuje sie idealnie :)

Edited by InMyDreamS
  • Like 7

• Root

Omega 

Cały czas widze ,że się udziela w grach. Często widuje jak jest na forum, jest redaktorem na fb i po raz kolejny robi zapowiedź karaoke.

Hames wtf XD

Siwy

Ponieważ bardzo dobrze zajmuje się działem UBT i jest aktywny

Powód: Użytkownik-weteran, bardzo długo jest już z nami. Posiadał funkcję admina, był opiekunem a teraz jest UBT. Wydaje się być konsekwentny i można z nim na luzie porozmawiać. Jako admin DD2 raczej nie sprawiał problemów, bo skarg na niego nie było, jest od niedawna UBT i wykonuje swoją robotę bardzo dobrze. Uważam go za godnego kandydata. 

Nick: @OG droso

Powód: Jailbreak to chyba aktualnie najbardziej rozwninięty serwer CS:GO. Jest to dodatkowo chyba najlepszy JB w polsce (patrząc chociażby na technike/pluginy). Droso, nie dośc, że napisał całego JB to jeszcze jest osobą miła, sympatyczną i BARDZO pomocną. Prawie codziennie pomaga mi z sourcepawnem którego się uczę, a jego pomoc jest strasznie przydatna. 

Nick: Weronika

Powód: Ona ciągle jest! Na sb jej pełno, zdj jej pełno, ze wszystkimi pogada, wszystkim pomoże, świetnie się zajmuje swoim działem. Robi zlecenia nawet jak ich nie ma (potwierdzone info). Podziwiam <3

Te osoby zakwalifikowałem dalej

• Root

Wygrywa  

Drugim razem proszę pisać więcej, ponieważ od teraz będę też brał pod uwagę to, jak opisano daną osobę, bo wygrać w tym przypadku powinien droso

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy