Jump to content

Warsztat hextech jest już dostępny w Europie!


Omega*
 Share

Recommended Posts

hextech_crafting_banner_1_0.jpg?itok=iPe


 


 


 


Warsztat hextech oraz łupy są już dostępne! Przedstawiamy nowy system, którego celem jest nagradzanie was pełnymi łupów skrzyniami za pośrednictwem maestrii bohaterów za każdym razem, kiedy wy lub wasza grupa osiągacie dobre wyniki w grze; oraz umożliwienie wam zdobywania losowych przedmiotów w dużo niższych cenach.


 


Twórzcie, zdobywajcie albo kupujcie przedmioty, takie jak bohaterowie, skórki, skórki totemów oraz ikony przywoływacza – wszystko dzięki nowym skrzyniom pełnym łupów, które możecie otrzymać za dobrą grę różnymi bohaterami albo będąc częścią grupy. Jeżeli ty lub ktoś w twojej grupie otrzyma ocenę S (którąkolwiek), dostaniesz skrzynię. Każdego miesiąca zdobyć można do czterech skrzyń, a każdy bohater, którym grasz, może zapewnić ci jedną skrzynię w danym sezonie.


Za każdym razem, kiedy wygrywacie dobieraną grę, macie szansę na zdobycie klucza, a gra ze znajomymi dodatkowo ją zwiększa. W ciągu miesiąca średnio znaleźć można kilka kluczy.


 


Dla tych z was, którzy chcieliby jedynie otrzymać przedmioty w dużo tańszy sposób, skrzynie i klucze oferujemy oddzielnie w sklepie. Wszystkie skrzynie zawierają losowe łupy warte więcej, niż sama skrzynia (chociaż to zależy od waszego zdania nt. Teemo), więc zakupu możecie dokonać mając pewność, że wychodzicie na plus (ale w przypadku, gdy zależy wam na konkretnym przedmiocie, bezpośredni jego zakup w sklepie wciąż jest najlepszym rozwiązaniem).


 


Warsztat hextech i łupy testowaliśmy przez ponad miesiąc i jesteśmy podekscytowani, mogąc rozpoczynać już wprowadzanie go na serwery na całym świecie. Na przestrzeni najbliższych paru tygodni warsztat hextech zostanie kolejno, oficjalnie udostępniony we wszystkich regionach. Jednak cały system, podobnie jak wszystko inne w League, będzie ewoluował (np. dostosowywana będzie częstotliwość znajdywania w skrzyniach danych łupów oraz ich kombinacje).


Jedna istotna uwaga: wszystko, co odblokujecie za pomocą warsztatu hextech i łupów (odłamki, esencje, a nawet trwałe przedmioty, które stworzycie), NIE przeniesie się z wami, jeśli zmienicie serwer. Mamy w planach usunięcie tego obostrzenia, jednak dopiero, kiedy warsztat hextech będzie dostępny we wszystkich regionach.


 


Wszyscy gracze otrzymają specjalną skrzynię „dnia pierwszego”, w której będzie odłamek skórki dla jednego z posiadanych bohaterów, odłamek skórki totemu oraz wystarczająca ilość esencji, aby na stałe odblokować jedną z nich. Objaśnianie całego systemu warsztatu hextech i łupów nie jest takim prostym zadaniem, dlatego jeśli macie jakiekolwiek pytania, to odwiedźcie naszą stronę poświęconą aktualizacji sezonu 2016 albo poczytajcie znajdujący się poniżej FAQ. Do zobaczenia na Summoner’s Rift – bawcie się dobrze!


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Link to comment
Share on other sites

  • -_- unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy