Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][PODANIE O ADMINA]-Maklowicz


Maselkowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick na serwerze to Maklowicz ( wcześniej miałem Maselkowicz )

 

Mam na imię Kuba

 

Mam  14 prawie 15 lat

 

Dopiero zaczynam z AMX ale szybko się uczę więc moja znajomość to ok 5-6

 

Posiadam sprawny mikrofon który nie trzeszczy ani nie szumi (jak szumi to laptop gdy się przegrzewa ale kopiłem mate chłodzącą więc powinno to pomoc )

 

Składkę  zapłacę ale  w tedy gdy  dostanę admina lub gdy będę mieć okres próbny 

 

Nie wiem co to GAME TRACER  ;)

Hmm.Lubie anime  i muzykę ,jestem cierpliwy i staram się być wyrozumiały oraz pomocny ( nie zawsze mi to wychodzi :) ) ale  jeżeli  ktoś nie przeszczega regulaminu to zgłaszam to adminowi (a jak go nie ma to dzwonie po BORIXONA)

 

Adminem chce być ponieważ gdy gram o 13-14 to adminów często nie ma i dzieci bez mikra wchodzą do CT i robią FK a nie zawsze Borixon może przyjść i ich po banować , dużo osób chodzi po txt i zabijają w ten sposób na KILLDAY'U 

 

Posiadam steam ale z niego  nie kożystam

 

Gram dosyć sporo ok 3-4 h dzennie codziennie   ale gdy będzie ładniejsza pogoda to zapewne ograniczę ten czas do  ok 2 h dziennie 

 

W dni robocze to po szkole ( zależy od dnia od 13  a w poniedziałki  od 17 )  w weekendy to różnie w piętki  gram od 13 do 18 czasem do 22  a  w  soboty i niedziele  to zależy ile trzeba zrobić w domu lub czy jestem u brata w odwiedzinach (nie ma on cs  i nie moge u niego grać na serverze)

 

w cs 1.6 gram od Sierpnia ,Września  i od tamtej pory gram  na serwerze ( ach te wspomnienia :) )

 

Nie posiadałem admina na żadnym serverze cs (tylko na servie kolegi w mc :) )

 

Mam nadzieję że  dołączę do adminów i będę mógł  pomagać przy  utrzymuywaniu tego servera  zdala od cziterów i  innych  debili ;)

 

                                                                                                 POZDRAWIAM

 

  

post-19001-0-41489900-1458851600_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego napisałeś podanie tutaj, a nie w szybkiej rekrutacji ?

Twoje GT:

http://www.gametracker.com/player/Maklowicz/193.33.177.87:27051/

 

Jestem na TAK.

+ogarnia

+kulturalny

-/+ amx (to jest proste :D jedna komenda amxmodmenu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało odrzucone.<br />Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności