Jump to content

[ODRZUCONA][SKARGA]Klaudia :D


vaaS
 Share

Recommended Posts

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: The_GanjaMan_PL

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Klaudia :D

4.IP/SID oskarzanego*:-

5.Data i godzina: 26.03.2016 Między 00:00 a 00:03

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=65466

7.Opis sytuacji: Wszedłem na serwer, nie przesiedziałem nawet 2 minut i taki ban. Chcę dowody potwierdzające słuszność bana. 

@edit polecam opiekunowi sprawdzić demko z owej mapy, bo jak wszedłem już działo się ciekawie.

 

@edit Nie wiem jakim prawem się tu wypowiadasz skoro masz bana. Chcę dowody! A nawet jeśli to jest jeszcze coś takiego jak taryfikator.

8.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> Ban 30-3 h-> Ban 24 h -> Ban 1 wk

Dziewczyny nigdy nie obraziłem ani nie obrażę, ty masz do mnie problem o bany które Ci wlepiłem. A to, że sobie zmieniasz ip i grasz na ab to już nie moja sprawa Dowód http://forum.cs-classic.pl/topic/45170-bleed-mixep/#entry272925. Poza tym jak bym ją obraził dostałbym "Obraza" a nie "kultura". W takim razie czemu ty go nie dostałeś? Bo w moją stronę też kilka ładnych słów poleciało.

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edited by The_GanjaMan_PL
Link to comment
Share on other sites

Tak tak Ganja Ale przezywać dziewczynę w dodatku adminkę to jest chyba przesada.Jak by oglądali demko to by zobaczył jaką ty masz KULTURE

Ps.Też nie jesteś święty wbijasz na serwer i odrazu Przezywasz Klaudie. Nie napisze jak bo CENZURA i kultura forum tego wymaga.

Moim zdaniem GanjaMan grabi sobie na perma. A skarga powinna zostać odrzucona.To tyle miałem do wypowiedzi.I na następny raz sam nagram zajście z głosem bo demko raczej go nie nagrywa.

Edited by SiLvEr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nie dziw się że dostałeś bana którego powinieneś dostać już jakiś czas temu, nie może być takich sytuacji że wchodzisz na serwer (i tutaj nie będę cytować bo kultura osobista obowiązuje) i używasz takich wyrażeń w dodatku do admina. Pomijając to wychodząc z serwera po tym jak dostałeś bana wypowiadasz słowa "Klaudia szma** " Nie będę takiego czegoś tolerować a zwłaszcza że na serwerze obowiązują pewne zasady do których trzeba się stosować i obowiązuje to każdego gracza bez wyjątku i faworyzowania. Moim zdaniem ban był słuszny i skarga powinna zostać odrzucona.

 
dostałeś bana "kultura" bo używałeś niekulturalnych słów a poza ty inni ci to potwierdzą. to do banów nigdy nie dostałam od cb :) i na nikim się nie "mszczę" tylko traktuję wszystkich równo. Nie była to pierwsza taka sytuacja. Edited by Pawel.?
Pamiętaj o opcji "edytuj", nie pisz post pod postem.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Byłem świadkiem tej sytuacji i pierwsze słowa wypowiedziane przez autora posta po wejściu na serwer brzmiały: "Klaudia wypier***aj". Zadowolony z osiągniętego celu, jakim ewidentnie było otrzymanie bana, dodał "idę pisać skargę". Oprócz tego moment przed rozłączeniem z serwerem obraził admina używając bardzo niekulturalnego słowa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga nie została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy