Skocz do zawartości

RASZ.


mek

Rekomendowane odpowiedzi

Co do raszu na dd2, raszujemy tylko środek prawda? Więc dlaczego Ja dostałem bana za rasz na górnego? To jest to samo jak bym stał kolo anarchii. Proszę o wytłumaczenie mi tej całej sprawy. Skargi nie będę pisał i się ośmieszał za 5-cio minutowego bana. Czekam na wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbcie z tego serwa teamplay dd2 bo powoli się tak robi. Ban za rasze? Jprd dajcie lasery jak na teamplayach i po sprawach a jeśli nie to nie banować za to bo ja nie widzę sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wypowiem się tak, Za kampienie na respie jest ban.. a przeważnie dlaczego tt kampi na respie, no sprawa oczywista ct rashuje, do tego robi to perfidnie i specjalnie.

Jak TT ma wykonywać cele skoro nie może wyjść do anarchii?.Pójdzie na B a w trupie i na B pełno ct.I nie da się nawet nic zrobić i runda jest już przewalona?

Na logikę myśląc za respa mamy banować, a rasza mamy olewać? No to gdzie tu logika? Fuck logic, warto by było coś w końcu z tym zrobić, a więc mam pomysł zrobić takie linie że nie można przejść to by było najlepiej, a po 15 sekundach znikają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/44205-skarga-fam/

Tutaj masz  mapke aktualna gdzie jest resp gdzie sa linie rashu . Ta mapa co polaczekkk dal jest tylko przykładem .

Pozdrawiam

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ruda te linie są wymyślone przez Siwego. Ja wrzuciłem linie rashu, które w środowisku Cs zostały przyjęte dawno temu.

@Edit: Najlepiej jakby w końcu któryś z opiekunów zaktualizował regulamin ze zdjęciami co do linii rashu i linii respu TT

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam propozycję żeby wywalić ten  śmieszny rasz  bo to nie jest serwer teamplay . 
został on stworzony po to żeby tt nie kampiło na respie .. nowi gracze przychodzą nei znają regulaminu i też kampią, zawsze ktoś będzie siedział na tym respie nauczcie się w końcu że nic tego nie zmieni !!!!
z tego co wiem duża ilość osób jest za tym żeby przywrócić możliwość raszowania zresztą nowi gracze wchodzą raszują i dostają bana i co ? mają w dupie taki serwer bo gdyby nie chcieli raszować poszli by na serwer teamplay. albo po prostu pilnowali bsów. 
gdy byłem opiekunem był dozwolony rasz i tt kampiło na respie dłużej niż powinno ale wtedy nikt sie o to nie czepiał bo oni się bronili tylko a teraz tylko co chwila jakieś problemy bo ktoś raszuje. 
dziwicie się ze coraz mniej osób wchodzi na dd2 a sami sobie komplikujecie życie coraz to głupszymi pomysłami. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności