Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Podanie] James0v.


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Tomek

Wiek: 18

Kontakt: GG/Forum

Twój nick na TS3: James0v.

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Skłamię jeżeli napiszę, że chcę pomóc obecnej administracji? Chcę spróbować czegoś z czym miałem najmniej do czynienie to raz, dwa że znam wszystkie regulaminy dokładnie więc mogę stanowić konkretną postawę wzorową. Jeżeli jestem osobą odpowiedzialną (w tym wypadku admin TS) wykonuje swoję obowiązki wzorowo oraz traktuję ludzi tych mniej lubianych przeze mnie i bardziej lubianych tak samo, w sumie zawsze to robię ale tak czy siak to zdanie bez dodatku budziło by kontrowersje. Nie miałem styczności z brakiem kultury od mojej strony na TS z wyjątkiem paru incydentów czy moich opowieści urozmaicając je w przekleństwa lecz w gronie, że tak napiszę "własnym". Jestem osobą otwartą na pomoc z czego przekonali się ludzie, którzy mieli kłopoty i mogłem im pomóc nie tylko jako Opiekun, ale też jako członek UBTeam i jako zwykły użytkownik.

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 7

Ile czasu spędzasz na TS3: Wszystko jest zależne od mojego grafiku, w poniedziałek może nie być mnie cały dzień zaś we wtorek mogę mieć cały wolny. Minimalne godziny mojego przebywania to 2 godziny dzienie.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Podstawowe

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Tak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James0v to osoba która regulaminy opanowane ma w 100 %

Jako opiekun wykonywał swoje obowiązki bardzo dobrze ( nie było żadnych zbędnych akcji ). 

Ogólnie jesteś pomocny i starasz się rozwiązywać wszystko " z głową "

Myślę że jest to odpowiednia osoba na tego typu rangę.  Tylko mniej spin na sb na forum ;d

Powodzenia

 

+ Aktywny 

+ Mutacja

+ Wiek

+ Mikrofon

+ Kultura

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

" traktuję ludzi tych mniej lubianych przeze mnie i bardziej lubianych tak samo, w sumie zawsze to robię ale tak czy siak to zdanie bez dodatku budziło by kontrowersje." nie powiem ile razy już czytałem jak się ciągle z kimś spinałeś itp  

 

i myślę,że te 2h to będzie za mało bo jednak przyda się bardziej aktywniejszy admin

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności