Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie o Admina


Twoj Mistrz Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: * youtube.com/c/AnonymOP

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 18

4. Twój Gametrack (Link): Wiele miałem nicków :D m.in. 

 

5. Twój Banid (Link/-):  http://banid.pl/kto?to=0:1:21015961

6. Mikrofon (Tak/Nie): Yes of kors

7. Składka (Tak/Nie): Tak

8. Znajomość AMX (Brak/Dost./Bdb./Wzor./Wzor.+)*: Wzór +. (Poniżej wyjaśnienie)

9. Staż oraz doświadczenie w grze Counter-Strike 1.6: Ogromne, parę ładnych lat

10. W jakich godzinach najczęściej grasz?: Różnie, wieczorem bardzo dużo gram ale w południe też często

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Różnie to bywa, ale wystarczająco, każdy ma jakieś obowiązki i nie wiadomo nigdy ile z tym schodzi :]

12. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  Ostatnimi czasami powróciłem na ten serwer i tą sieć, postanowiłem wrócić na niektóre stanowiska. Na tym serwerze przegrałem wiele godzin i wiele osób mnie zna przez co wiedzą, że raczej problemów nie sprawiam chyba że mam racje :)

Grając nocami na tym serwerze  wkurwiają wkurzają mnie czasami odpały latające, więc myśle że dobrym pomysłem byłoby gdybym ich ogarnął czasami jak nie ma Admina :) Znajomość AMX wzorowa+ z takiej racji iż miałem kiedyś własną sieć, własne serwery i dobrze ogarniam te sprawy, jestem w stanie przerobić różne pluginy, pomóc w FTP serwera, a amxmodmenu to już nie ma co pytać. 

 

 

 

* Nie spełniam jednego wymogu, ponieważ mam 2 warny ale myślę że to nie powinno jakoś bardzo szkodzić w tym :)

 

 

 

Pozdrawiam :palacz:

 

 

 

 

 

#Shadow - Bo pale często i niekiedy ogarniam sobie ludzi ze steamem czy cisną na setach :) a czasem też nie chce mi się wychodzić i wchodzić jak np ide coś zjeść to ide na SPECTA.

Edytowane przez Pawel.?
Posiadasz dwa aktywne warny, najpierw je odrób, a potem złóż podanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do tej pory nie przekonales , ode mnie masz neutral , juz raz to pisalem i powtorze . PRAWIE CIAGLE , JAK JESTES NA SERWERZE POLOWE CZASU SPEDZASZ NA SPEC NABIJAJAC GODZINY (wywalam Cie) Wracasz i spinasz sie jak dywaniki w Tico , potrafisz czasami przesiedziec po 10 rund na spec a jak wywale tlumaczysz sie mowiac , ze byles zapalic i raczej rzadko Cie widze na serwerze 

@ Slow , nie Shadow ;p - to wlasnie jest nabijanie godzin , na serwer wchodzisz grac , nie jesc czy palic , 2 rundy wytrzymam , ale prawie cala mape a czasami cala to przesada :) 

Edytowane przez slowdeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Nie spełniam jednego wymogu, ponieważ mam 2 warny ale myślę że to nie powinno jakoś bardzo szkodzić w tym  :)

 

Nie trafiłeś. Te dwa warny będą powodem, przez który zaraz to podanie zaraz będzie odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności