Jump to content

MLG Columbus 2016 MAJOR CS GO | Pick'em challenge!

SzeregowiecPL
 Share

Recommended Posts

Witam tutaj chciałbym wam przedstawić swój pick'em challenge z opisami dlaczego wybrałem tą drużynę/ zawodnika.

Jeżeli ktoś ma ochotę wziąć w tym udział, a nie może się zdecydować kogo wybrać to może to mu podsunie pewien pomysł.

29 MARZEC:

Drużynowy:

AbAqBg0.png

W pierwszym meczu wybrałem NiP, ponieważ jest czarnym koniem turnieju pomimo gry ze stand-inem.
W drugim meczu wybrałem Luminosity, ponieważ ostatnia ta drużyna popisuje się wielkimi umiejętnościami i jest jednym z faworytów do wygrania tego turnieju.
W trzecim meczu wybrałem FaZe, ponieważ uważam, że mają wciąż niewielką przewagę nad Liquid, jednak jest to bardzo niepewny wybór.
W czwartym meczu wybrałem Fnatic, ponieważ jest o wiele, wiele lepsze niż Splyce i nie wiem czy Splyce jest w ogóle w stanie konkurować z fnatic. No chyba, że wydarzy sę coś niesamowitego.
W piątym meczu wybrałem CLG, ponieważ EnVyUs po zmianach w drużynie gra bardzo, ale to bardzo słabo. Chociaż do końca też nie jestem pewny jak ten mecz się zakończy.
W szóstym meczu wybrałem Astralis, ponieważ Gambit jest również o wiele słabszą drużyną tak jak w przypadku meczu fnatic vs Splyce
W siódmym meczu wybrałem Na'Vi, ponieważ ostatnio wygrało turniej i są na prawdę w dobrej formie.
W ósmym meczu wybrałem Virtus.pro, ponieważ swoje ostatnie mecze z G2 wygrywało (G2 to wcześniejsze Titan).

Drużyna marzeń:

XH2rBre.png

1. Komandos - KRIMZ, ponieważ zawsze jest na pierwszym/ drugim miejscu w tabeli podczas meczy.
2. Król clutchów - FalleN, ponieważ na ostatnich turniejach wygrywał niesamowite akcje, gdy zostawał sam.
3. Wojownik rundy "eco" - olofmeister, ponieważ bardzo często podczas rund pistoletowych, albo eco, nabija dużo fragów.
4. Pierwszy zabójca - JW, ponieważ jest agresywnym, lotnym snajperem drużyny fnatic i najczęściej otwiera rundy.
5. Snajper - GuardiaN, praktycznie ciągle używa AWP, jest w szczytowej formie i zdobywa masę fragów.

WYNIKI PIERWSZEGO DNIA:

Myślę, że wam się spodobają ^^

u1jL6II.png

30 MARZEC:

Drużynowy:

9Db3Zuq.png

W pierwszym meczu wybrałem mouz, ponieważ bardzo dobrze pokazali się wczoraj w meczu z Luminosity, które jest w bardzo dobrej formie.
W drugim meczu wybrałem FaZe, ponieważ jest o wiele lepsze od Splyce. Splyce grało wczoraj strasznie chaotycznie i bez zgrania.
W trzecim meczu wybrałem EnVyUs, poniewaz grali wczoraj nienajgorzej i wydaje mi się, że są lepsi od Gambitu, ktróy jest mało zgrany.
W czwartym meczu wybrałem Cloud9, ponieważ radzili sobie wczoraj dobrze, a G2 całkowita porażka. 0 zgrania.
W piątym meczu wybrałem Luminosity, ponieważ NiP ze stand-inem ma marne szanse z drużyną, która jest w bardzo dobrej formie.
W szóstym meczu wybrałem fnatic, ponieważ wczoraj pokazali dobrą grę i nie uważam, żeby Liquid miał szanse w konfrontacji.
W siódmym meczu wybrałem Astralis, ponieważ jest to drużyna, która gra bardzo niestandardowo i pewnie CLG nie będzie w stanie podołać.
W ósmym meczu wybrałem Virtus.pro jest to bardzo niepewny mecz, ale wierzę w Polaków, ponieważ wczoraj pokazali się z bardzo dobrej strony. Edited by SzeregowiecPL
  • Like 1

• 3 weeks later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Powód: Brak aktywności.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

• -_- unlocked this topic