Guest maV Posted February 25, 2013 Share Posted February 25, 2013 1. Otwieramy programem AMX Mod X plik QTM_CodMod, czyli nasz silnik CoD'a. 2. Szukamy tych linijek: public PokazInformacje(id) { id -= ZADANIE_POKAZ_INFORMACJE; if(!is_user_connected(id)) { remove_task(id+ZADANIE_POKAZ_INFORMACJE); return PLUGIN_CONTINUE; } if(!is_user_alive(id)) { new target = pev(id, pev_iuser2); if(!target) return PLUGIN_CONTINUE; set_hudmessage(255, 255, 255, 0.6, -1.0, 0, 0.0, 0.3, 0.0, 0.0, 2); ShowSyncHudMsg(id, SyncHudObj, "Klasa : %s^nDoswiadczenie : %i / %i^nPoziom : %i^nPerk : %s", nazwy_klas[klasa_gracza[target]], doswiadczenie_gracza[target], PobierzDoswiadczeniePoziomu(poziom_gracza[target]), poziom_gracza[target], nazwy_perkow[perk_gracza[target]]); return PLUGIN_CONTINUE; } set_hudmessage(0, 255, 0, 0.02, 0.23, 0, 0.0, 0.3, 0.0, 0.0); ShowSyncHudMsg(id, SyncHudObj, "[Klasa : %s]^n[Doswiadczenie : %i / %i]^n[Poziom : %i]^n[Perk : %s]", nazwy_klas[klasa_gracza[id]], doswiadczenie_gracza[id], PobierzDoswiadczeniePoziomu(poziom_gracza[id]), poziom_gracza[id], nazwy_perkow[perk_gracza[id]]); return PLUGIN_CONTINUE;} 3. Jeżeli chcemy zmienić kolor naszego HUD'a musimy zamienić trzy cyfry w tej linijce.set_hudmessage(0, 255, 0, 0.02, 0.23, 0, 0.0, 0.3, 0.0, 0.0); 4. Patrzymy dokładnie na to: set_hudmessage(0, 255, 05. Jeżeli chcemy, żeby nasz HUD był zółty wpisujemy zamiast "0, 255, 0" to: "255, 255, 0". Jeżeli chcemy, żeby był zielony, wpisujemy "255, 255, 255". Z innymi kolorami możemy kombinować w Paincie edytując kolory niestandardowe (tam załapiecie, co i jak). Poradnik napisany przez maV. Link to comment Share on other sites More sharing options...
demoN. xd 14 Posted February 25, 2013 Share Posted February 25, 2013 Poradnik jest bardzo przydatny. Nigdy bym tego nie umiał. Dzięki, masz piwko. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts