Jump to content

GTA VI już powstaje!


Omega*
 Share

Recommended Posts

Właśnie takie nagłówki growych portali w ciągu kilku dni stały się najgorętsze. "Rockstar Games rozpoczęło pracę na kolejną częścią GTA, która być może będzie odbywać się w Tokio". Przepraszam, gdzie?


Zacznijmy od elementu, który poruszyłem kilka dni temu na stronie. 


 


 


small_1068135385.png


 


 


Rockstar Games postanowił zastrzec znaki towarowe w roku 2003. Po 13 latach jeden z redaktorów techradar przypomniał sobie o tym fakcie (który przewijał się kilka razy w ciągu tych lat; głównie temat był związany również z długo wyczekiwanymi informacjami nt. Agenta) i postanowił napisać luźną notkę na ten temat. Niestety oddzielne nagłówki nie wystarczyły, by czytelnicy mogli zrozumieć prostą rzecz. W tym krótkim blogu chciałbym wyjaśnić nieco internautom i zarazem fanom GTA kilka kwestii.


 


Przede wszystkim najnowsze GTA nie powstanie w Tokio. Stolica Japonii nie ma nic wspólnego z informacją nt. rozpoczęcia prac nad GTA VI. Spośród kilkudziesięciu komentarzy na jednej ze stron poświęconych grom komputerowym, tylko trzy osoby zrozumiały, że informacja nawiązuje do starych czasów, w których Rockstar niesiony na fali sukcesów GTA III starał się rozwinąć uniwersum. Wiszkas w komentarzu pod artykułem dołączym nieco wyżej trafnie zauważył, że Tokio to nie miejsce dla GTA. Sam Rockstar już od ery 3D nie wychodzi poza teren USA.


Przygotowałem coś dla weteranów GTASite, by ukazać, że tematy poruszane przez techradar są jedynie wspominką, a nie informacją, które przekazało tajemnicze (fikcyjne?) źródło.


 


 


 


Autor informacji napisał, że pierwsze prace trwają i skupiają się na mechanizmach, które nie są zależne od mapy i całego świata gry. Chwileczkę... Czy przypadkiem owe mechanizmy nie są już gotowe? Wszystko zależy od ciekawej wzmianki związanej z tworzeniem nowego silnika przed studio. W przypadku GTA III, VC i SA, dane funkcje w grze i techniczne aspekty były przecież takie same. Kilka nowych możliwości, fabuła i przede wszystkim świat gry były tworzone od nowa. Czy można więc napisać, że Rockstar Games rozpoczęło pracę na GTA VI? Wyraźcie swoją opinię w komentarzu. Jakie elementy może studio wykonać bez umiejscowienia akcji. Wszystko opiera się przecież na danej lokacji. Zgodnie z tym, co autor poprawnie napisał, podróże do danego miasta i analiza tworzonego świata gry odbywają się już w zaawansowanym stadium rozwoju gry. 


 


 


1367348422_6280_gtav.jpg?itok=1W6Qq-Tq


 


 


 


Sam silnik gry nie musi być przeznaczony dla nowego GTA. Rage pokazało, że jest świetne nie tylko przy GTA V, ale również przy Max Payne 3 oraz Red Dead Redemption.


 


 


Razi fakt, że renomowane portale redagują bezmyślnie tekst, szykując papkę dla czytelników. Niestety w dzisiejszych czasach liczy się rozgłos i ruch generowany na stronie, zamiast porządnego artykułu, który nie jest fikcyjną interpretacją informacji, która do dnia dzisiejszego NIE ZOSTAŁA potwierdzona przez Rockstar.


 


"We asked Rockstar for comment on this story but did not receive a reply. We'll update if we hear anything."


Nie dajcie się zwieść pudelkowym stylem, jaki niestety w ostatnich dniach pokazały renomowane strony. Czy naprawdę Rockstar rozpoczął pracę na GTA? 100% pewność zagwarantuje nam jedynie oficjalny komunikat studi


Link to comment
Share on other sites

Raczej nie wydaje mi się, że Tokio. Takie same pogłoski były przy GTA V, tymczasem Tokio objęło już "Sleeping Dogs" i wątpię, ze R* będzie chciało wtrącać się na to podwórko. R* ogłosiło, że któraś z części to będzie wersja azjatycka. No i tak się stało. Powstało Chinatown Wars. Już prędzej wydaje mi się, że wróci Vice City.

Bardziej jestem w stanie uwierzyć w RDR2 niż Tokio ^^

Edited by SzeregowiecPL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

fajnie by mogli zrobić jak będzie ciąg dalszy przygód bohaterów np zależności wybrania finału w V ale wątpie,ze tak będzie xd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy