Skocz do zawartości

[ODRZUCONE](Poprawione) [Podanie ] -MAselkowicz


Maselkowicz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Mój nick na serwerze to Maklowicz ( wcześniej miałem Maselkowicz )
2. Imię:Mam na imię Kuba
3. Wiek:Mam  14 prawie 15 lat
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Dopiero zaczynam z AMX ale szybko się uczę więc moja znajomość to ok 5-6

6. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**:Posiadam sprawny mikrofon który nie trzeszczy ani nie szumi (jak szumi to laptop gdy się przegrzewa ale kopiłem mate chłodzącą więc powinno to pomoc )
7. Link do swojego GT**:Nie wiem co to GAME TRACER   ;)
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: chce być ponieważ gdy gram o 13-14 to adminów często nie ma i dzieci bez mikra wchodzą do CT i robią FK a nie zawsze Borixon może przyjść i ich po banować , dużo osób chodzi po txt i zabijają w ten sposób na KILLDAY'U 
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:osiadam steam ale z niego  nie kożystam
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Gram dosyć sporo ok 3-4 h dzennie codziennie   ale gdy będzie ładniejsza pogoda to zapewne ograniczę ten czas do  ok 2 h dziennie 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):W dni robocze to po szkole ( zależy od dnia od 13  a w poniedziałki  od 17 )  w weekendy to różnie w piętki  gram od 13 do 18 czasem do 22  a  w  soboty i niedziele  to zależy ile trzeba zrobić w domu lub czy jestem u brata w odwiedzinach (nie ma on cs  i nie moge u niego grać na serverze)

11. Cz przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): Jestem w trakcie mutacji
12. Staż w grze counter strike 1.6:Gram od Września
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Nie byłęm adminem w cs (tylko w minecrafcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności