Jump to content

[ODRZUCONE][UBTeaM] Gemciu


Recommended Posts

Nick: Classic Team Gemciu
Wiek:15
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Jeżeli do SB jest ktoś potrzebny to moge się nim zaopiekować, jeżeli nie to obojętnie.
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: W cs 1.6 grałem 5 lat, w CS:GO gram prawie od 2 lat.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Obsługiwałem to i to.
Ile czasu poświęcasz forum?: Codziennie siedze minimum 3 godziny na forum, maksymalnie to nawet 10 godzin ale to raczej w weekend'y. W lutym moja aktywność niestety była wręcz tragiczna ale to z powodu chorób, ferii i braku chęci robienia czegokolwiek, sądze ,że w marcu poprawiłem się kilkukrotnie.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Aimbot, no recoil/smoke/flash/ i wallhack, z tego najczęściej ale było jeszcze kilka innych. W cs:go z żadnego, lecz wiem jakie są rodzaje ludzi ,którzy używają tych "czitów" i same wspomagacze.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Oprócz warnów to ss'y kilka razy.
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Rok temu byłem UbTeam na tej sieci no niestety byłem "głupi i zamiast napisać prośbe o ub(jakiś niesłuszny ban, nie ważne a jeżeli komuś tak zależy to pw)to odbanowałem się sam, teraz taka sytuacja nie powinna mieć miejsca ponieważ rzadko dostaje bany na serwerach tymbardziej na classicu.
Informacje o sobie lub uwagi: Jestem Tomasz mam 15(dla ciekawych w czerwcu 16 :D) trenuje siatkówkę i mieszkam w Katowicach. Interesuje się informatyką, kulturystyką i grafiką. Znajomi mówią ,że jestem miły i pomocny ale swoją szczerością czasami bywam chamski, nie ciężko ukryć ,że czasami nie trzymam języka za zębami :D Potrafię zachować kulturę w miejscach gdzie niestosowne jest rzucanie wulgaryzmów na lewo i prawo, lecz pod wpływem emocji zdarzy mi się "coś" tam powiedzieć, lecz umiem się ogarnąć. Bywam również nieobliczalny ale to już pod wpływem silnych emocji ,które rzadko mi towarzyszą. No to chyba wszystkie ważniejsze informacje o mnie :) 
 
Wymagania:

 •  
 • Co najmniej 5 dni spędzonych na froum - 60 Dni.
 • Przynajmniej 100 postów napisanych na forum - 630 postów.
 • Konto na forum powyżej 3 miesięcy - Prawie 2 lata.
 • Chęć pomagania innym użytkownikom - Jak już pisałem wyżej, jestem pomocny więc to dla mnie przyjemność.
 • Czyste konto (Brak warnów) - +
 • Dobra znajomość regulaminów forum - +
 • Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji - Dobra.
 • Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna) -  Tak jak wspomniałem, obsługiwałem już to i to.

Czego oczekujemy od UbTeam

 • Dużej aktywności w życiu forum - Na forum najczęściej udzielam się w dziale graficznym a tak to SB i oglądam posty innych.
 • Podstawowa znajomość regulaminów panujących na forum - Dobra znajomość.
 • Wdrażanie różnego rodzaju pomysłów dotyczących sprawdzania cziterów (osób korzystających ze wspomagaczy) - Jeżeli wpadnie mi coś do głowy napewno to opiszę.
 • Zobowiązanie się do wypełniania obowiązków UbTeam - Mając kiedyś tą range sądze ,że wypełniałem je bez problemu.

  Edit: Nigdzie nie pisałem ,że przestałem grać w 1.6 bo czasami pogrywam ,ostatnio nawet często. Na jailbreak'u była zupełnie inna sytuacja bo tam już nie wytrzymałem z tym naciskiem obowiązków(a było tam tego dużo) tymbardziej jak byłem sam na serwerze jako admin, czyli bardzo często. Redaktor to jest w ogóle już inna sprawa bo złożyłem podanie, coś tam napisałem a potem choroba, ferie itd, poprostu nie chciało mi się nic robić, sądze ,że na tej posadzie zachowałem się jak typowy "łowca rang". Nie umieszczam postów w działach z 1.6 bo nie mam nawet po co, a ostatnie posty ,które umieszczałem w cs:go to było za czasu jak miałem admina na JB. Wiem ,że są lepsze osoby do UBT ale zawsze warto spróbować tymbardziej ,że siedze na forum kilka godzin dziennie i lubie tą robote. Co do stabilności to nie ma problemu, poprostu nie lubie idiotyzmu lub osób ,które "wiedzą" więcej na temat w którym siedze o wiele dłużej.
Edited by Classic Team Gemciu
 • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja będę niestety na nie.

Do sourcebans nikogo nie potrzeba, bo prośba o ub wchodzi raz na ruski rok a szeregowiec ją szybko wyjaśnia.

Natomiast, tak jak Karol napisał w podaniu Landrynki:

Jestem na nie, potrzebuje na tym stanowisku osoby, która albo ma spore doświadczenie, albo była admina dość długo na naszej sieci.(W TEJ CHWILI, A NIE KIEDYŚ - DAWNO DAWNO)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie,

niedawno straciłeś redaktora, wcześniej zrezygnowałeś pod wypływem emocji (tak wynika z twojej rezygnacji) z admina na JB. Nie jesteś "stabilny", więc nie widzę sensu przyjmowania kogoś na UBT, kto może zaraz zrezygnować. Kiedyś byłeś UBT, ale to było kiedyś, według mnie jest wielu lepszych kandydatów, nawet wśród adminów, którzy bardziej nadają się na tą posadę. 

Do CS:GO nikogo nie potrzeba, bo jest @SzeregowiecPL i to wystarcza, natomiast jeśli chodzi o CS 1.6, ty nie grasz w 1.6, tylko w GO, moja teza powstała na bazie twoich postów, które są umieszczane tylko w działach CS:GO, więc do 1.6 raczej się nie nadasz, bo to, że kiedyś ogarniałeś, to nie oznacza, że dalej ogarniasz.

 

Pozdrawiam 

 • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jestem na razie na NIE ze względu na to, że są 4 osoby od 1.6 więc to na razie wystarczająco, a ja sam od cs go na luzie wystarczę, bo średnia zgłoszeń na miesiąc to 1-2.

Ostatnio też podania innych zostały odrzucone, a polaczek dostał przyjęty więc nie widzę potrzeby.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem na TAK:

 

+ Aktywny na forum,

+ Doświadczenie (był kiedyś w UB team)

+ Staż na forum,

+ Wiek,

+ Znajomość regulaminów itd.

Link to comment
Share on other sites

 • Root

Na razie chyba jednak zamknę rekrutacje na UbTeam, myślałem, że będzie potrzebna jedna osoba jeszcze, ale jednak nie.

Więc jestem na nie

 • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy