Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]FrancuXD


Francu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: FrancuXD
2. Imię: Arek
3. Wiek: 17 ( w lipcu 18)
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Bardzo dobre
7. Składka (tak/nie):
8. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/FrancuXD/193.33.176.93:27015/
9. Napisz coś o sobie **: Jestem Arek, mam 17 lat, zbytnio o sobie nie lubię mówić/pisać. Ale interesuje się sportem i praktycznie ciągle jestem ns cs :D
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chce zostać z powrotem adminem na tym serwerze bo mi zależy bo go doskonalić i był jak najlepszy. Bez cheaterów i bez żadnych wspomagaczy i przede wszystkim Kultura najważniejsza!!
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: tak, ale zapomniałem hasła
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-6 godzin jestem w stanie poświecić 
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie od rana do nocy praktycznie
14. Staż w Counter-Strike 1.6: już  5 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Francu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie mam nic do Ciebie i jestem na tak ( zygus podal plusy i ja sie z nimi zgadzam)ale najpierw wstaw ss'y z cod 350 ;)

 

Dodatkowo moge powiedziec tyle: Gdybys nie mial nic do ukrycia ss'y wstawil bys juz dawno ;)

Edytowane przez Reniaa
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś dziś screeny od Firko więc wychodzi na to że aktualnie jesteś zbanowany. Więc nie wiem jaki jest sens pisania podania jeżeli dana osoba jest zbanowana?

Aktualnie jestem na nie ponieważ masz bana i nie chcesz wstawić ss'ow. Gdy wstawisz ss'y moje zdanie oczywiście się zmieni ponieważ

 

+ GT 

+ Wiek 

+ Mikrofon

+ Staż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez NeO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności