Jump to content

Czarne Konie: Wszędobylski Draven


Omega*
 Share

Recommended Posts

article.header.darkhorse.draven.free_.to

 

Witajcie w Czarnych Koniach, gdzie zanurzamy się w odmęty składu bohaterów League, aby wyłowić tych, którzy są bliscy wypłynięcia na powierzchnię. W tym wydaniu specjalnym przyglądamy się Dravenowi. Ten umięśniony strzelec jest gotów wystąpić w każdej roli – niezależnie, czy chodzi o wsparcie, dżunglę, górę, środek, superśrodek, superdupergórę lub rajdowego bossa.

 

 

Witam w League of Draven

 

Dzięki połączeniu prędkości ruchu oraz nieuchronnych obrażeń, Draven jest oczywistym wyborem, jeżeli chcecie spuścić komuś stary, dobry łomot w dolnej alei. Jednakże Wielki Oprawca to coś więcej, niż obrażenia zadawane w rytm ciskanych toporów. Jest on idealnym rozwiązaniem wszystkich problemów na Rift.

 

Środek

 

Wyłączając nietypowych, wytrzymałych bohaterów, większość środkowych jest równie twarda, co jogurt waniliowy. Dzięki niesamowitym obrażeniom, jakie Draven zadaje we wczesnej, środkowej i późnej fazie gry, może on wykończyć każdego bohatera, który na środku czuje się jak w domu. Berło Otchłani? Raczej Berło Do Bani. Bo idzie wam do bani. Bo Draven was zabija.

 

 

Dżungla

 

Farmienie pojedynczych obozów może pasować do typowych, wymoczkowatych dżunglerów, ale my mówimy o Dravenie. A w świecie Dravena dżunglę czyści się na pęczki. Odpowiednio używając globalnej superumiejętności Dravena (patrzcie poniżej), możecie z łatwością załatwić od 3 do 5 obozów za jednym zamachem. A jeżeli superumiejętność nie zadaje dość obrażeń, aby oczyścić obozy, kupcie więcej przedmiotów.

 

 

 

 

 

Góra

 

Jeżeli wybieracie górę, to oczywiste jest, że jesteście najzdolniejszą i najważniejszą osobą w drużynie. Wybierzcie Dravena i użyjcie swoich ponadprzeciętnych umiejętności walenia w klawisze, aby zgnębić przeciwnika tak bardzo, że popłacze się w fontannie. Nasus farmi stwory, Draven farmi Nasus...ów. Nasusowych. Nasusy. Nieważne.

Porada: Górni już i tak są uwięzieni w swojej samotnej egzystencji i rozmyślaniach na temat tego, czy cokolwiek ma sens. Spamujcie prowokację Dravena do znudzenia, aby przyspieszyć ich pogrążanie się w szaleństwie.

 

Wsparcie

 

Podobnie jak w przypadku Alistara i Brauma, imponująca postura Dravena sprawi, że wrodzy prowadzący i wspierający narobią w portki. Draven nie oferuje tak bezużytecznych rzeczy, jak pancerz czy regeneracja zdrowia, a w zamian za to jest bardzo silny i ma duże mięśnie. Wystarczy jedno spojrzenie na Wielkiego Oprawcę i wasi przeciwnicy najprawdopodobniej 1) poddadzą się natychmiast (ta funkcja jest dostępna, gdy Draven jest obecny w meczu) lub 2) schowają się w innej alei do końca meczu. Dodatkowo, jeżeli przelejecie Pierwszą Krew jako wspierający Draven, gra automatycznie przyzna wam trzy zwycięstwa.

Link to comment
Share on other sites

  • -_- unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy