Skocz do zawartości

KONKURS DO WYGRANIA STEAM CS 1.6


pawel1971tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym temacie chcę was poinformować że niebawem będzie konkurs w którym do wygrania będzie 1X Steam CS 1.6

10.04.2016 (only dd2) (informacje) dowiecię się jak wygrać steam i jak dołączyć do konkursu.

Jednego jestem pewien że konkurs nie będzie dotyczył graczy steam jak narazie to tyle ,Pozdrawiamy 

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Paweł wymyśliłeś, ale po co wam STEAM'owcom kolejny steam? Dajcie szanse NS'om, a dla was nagroda w postaci ... kasy w sklepiku, wystarczy Paweł pogadać z Karolem i gotowe. Podzielisz konkurs na 2 części, dla NS i STEAM, NS może dostać steama z 1.6 , a Steam kase w sklepiku.. ale VIP by był dobrym rozwiązaniem bo jest on na zawsze tylko wtedy gdy jesteś adminem, potem po miesiącu sie kończy 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbiję sobie na ns i też się będzie liczyć? dlaczego nie ma równych szans dla każdego tylko same nsy.. 

1.6 na Steam już nie jest niczym wyjątkowym od kiedy powstał cs:go, ale jednakże jest to coś lepszego i wyróżniającego. I ty chcesz go zgarnąć dla siebie albo platform Steam, ja się pytam na co? Jak dzieciak, który będzie miał 2 lizaki bo nie może się podzielić z innymi, po chj wam te steamy.. ja nie rozumiem jak tak można. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy jak cs 1,6  może być już niczym wyjątkowym ? :O  ;p

 

ja czuje sentyment do 1,6 i nie zamierzam przestać grać :):) Pewnie wielu graczy tak ma : )

 

a co do konkursu to dobrze by było gdyby   nagrody były jednakowe żeby nie wyróżniać graczy :)

albo zróbcie jedną inna nagrodę zgodną dla graczy ns jak i steam : )  

 

tylko jaką :O:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Temat uległ przedawnieniu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności