Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Do adminów JB CS:GO


GryTrean

Recommended Posts

Witam!

Jako, że została stworzona elita serwera to chciałbym, aby jak najwięcej graczy się o niej dowiedziało.

Dlatego chciałbym aby każdy guard/admin ustawił sobie tego binda:

bind "l" "say $aZapraszamy do drugiej odslony elity serwera!; say $aforum.cs-classic.pl/topic/46651-elita-serwera-jb-v2/"

Będzie to bind na przycisk l (L), oczywiście można to zmienić.

Pozdrawiam.

Edited by GryTrean
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy