GryTrean 685 Posted April 4, 2016 Share Posted April 4, 2016 (edited) Witam! Jako, że została stworzona elita serwera to chciałbym, aby jak najwięcej graczy się o niej dowiedziało. Dlatego chciałbym aby każdy guard/admin ustawił sobie tego binda: bind "l" "say $aZapraszamy do drugiej odslony elity serwera!; say $aforum.cs-classic.pl/topic/46651-elita-serwera-jb-v2/" Będzie to bind na przycisk l (L), oczywiście można to zmienić. Pozdrawiam. Edited April 4, 2016 by GryTrean Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts