Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Odbanowano:</span> NumerJedenReprezentant


Recommended Posts

Nick: NumerJedenReprezentant
 

Link do SS:  http://www9.zippyshare.com/v/27yXSoW7/file.html

 

 

Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 
[uSS] ==========================================
[uSS] Admin mistrz zrobil Ci screeny
[uSS] Ilosc: 5
[uSS] Umiesc screeny na: http://forum.cs-classic.pl
[uSS] Pozdro od autora (byCZEK)
[uSS] ==========================================
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Wrzuc screeny na forum'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0

Serwer: ONLY DD2

Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=406)

 

Prosze o jak NAJSZYBSZE UB ! I nie robcie mi wiecej ss'ow zapamietajcie , NumerJedenReprezentant nie cheatuje :)

Edited by Pawel.?
Wystarczy, jak napiszesz teksty normalną, domyślną czcionką też będzie czytelny. Kolor czerwony tylko i wyłącznie dla Administracji.
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze kolego czym Ty się różnisz od innego gracza, że nie mają Ci więcej robić ss? Może się boisz, że coś znajdą? Po drugie kolor czerwony jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla ADMINISTRACJI forum. Po trzecie zły link do bana. SSy czyste, życzę miłej gry. 

Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy