Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][PODANIE] Chemikphp


Chemikphp

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Chemikphp
2. Imię: Michał
3. Wiek: 23
4. Znajomość AMX (1-10): 5/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Wkrótce, jest telefon.
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/chemikphp/
8. Parę słów o sobie **: Elektryk, informatyka, komputery, elektonika, no i dobra książka :D ale to po godzinach wieczornych.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem ponieważ 3/4 adminów daje za przeproszeniem dupy, albo wiecznie nie ma rano albo wieczorem jest 5 adminów.

Nikomu wiecznie nie ma komu grać kiedy ja mogę, wtedy wlatują jakieś newbie na speed hacku (pewni admini nie potrafią tego sprawdzić), im mniej ludzi będzie przez taką administrację jak jest aktualna tym więcej graczy odejdzie. Równa to się z tym że będzie to zlikwidowane zapewne. Koszta serwera są niemałe.

Odnośnie moich wulgaryzmów są wyłącznie kierowane pod względem administracji.... Okazują swoją ignorancję w problemie i nie robią nic
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:5-9 rano oraz 9-21 jeżeli nie dostanę telefonu z pracy
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 6-18:00
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Grałem w counter strike na kafejkach internetowych ponieważ wtedy max łącze wynosiło 56 kilobitów na sekundę nie liczę ile to lat ale powiem jednym słowem "SROGO"
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Edytowane przez Chemikphp
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie:

Kiedyś jak grałem z rana jak nie miałem jeszcze admina dałem ammopacki jednemu z graczów który kampił jako human a ty wtedy do nas cytuje "Ale pedałki" i wyszedłeś z serwera. W godzinnach porannych gra zazwyczaj 3 osoby lub 4 na serwerze a więc wejdziesz wybanujesz wszystkich i co dalej więcej osób zacznie grać?.

 

Czepiałeś sie że nie ma adminów już ci odpowiadam... Jeśli wchodze na serwer i pilnuje porządku to po chwili wszyscy wychodzą i z kim mam grać? Sam? No nie wiem. Zastanów sie co piszesz.

 

Jak już wcześniej napisałem jestem na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

- brak kultury

- dostajesz ataku agresji jak cie ktoś zabije... Jeszcze zaczniesz za to banować xd

- Obrazasz innych graczy

- Jak zwróciłam ci drugi raz uwage za te obrazanie, to zacząłeś się do mnie rzucać.

Edytowane przez Landrynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Zastanawiam się czy masz tyle lat patrząc na twoje zachowanie. Na dr jest tak samo.

 

@edit 2 wypowiedzi pod podaniem = close + warn dziękuję :)

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

- brak kultury

- dostajesz ataku agresji jak cie ktoś zabije... Jeszcze zaczniesz za to banować xd

- Obrazasz innych graczy

- Jak zwróciłam ci drugi raz uwage za te obrazanie, to zacząłeś się do mnie rzucać.

bo nie pilnujesz ludzi taka prawda, jestem za tym żeby całą kadrę adminów wywalić i zmienić ja nie muszę być adminem znajdźcie nowych.

zamknijcie temat bo mam wywalone na to, sami nie poświęcacie czasu na serwerze a jak ktoś się wnerwi że nic nie robicie to lepszy ban "5 minut" niż komuś coś wyjaśnić .... bo szkoda w zp menu coś zrobić tak to wygląda

ogółem zgłaszałem się na admina bo nikogo wiecznie nie ma. Cięższych spraw nie możecie rozwiązać bo "DEMKO SIADŁO " btw do szkoły a nie do CSa

ZAMKNIJCIE TEMAT

Edytowane przez Chemikphp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Zastanawiam się czy masz tyle lat patrząc na twoje zachowanie. Na dr jest tak samo.

co do tego na dr się nie odzywam XD bo trzeba bhopy robić.

że tak powiem kolego ani razu się z tobą nie widziałem chyba że grasz pod jakimś innym nickiem

Edytowane przez Chemikphp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że pan Chemikphp groził mi na gg, że zniszczy wszystkich z administacji... i coś tam jeszcze płakał.

Jak będzie trzeba pokaże ss opiekunowi. 

Edytowane przez Landrynka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności