Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][PRZYJĘTA]Admina troszkę ponosi


^Smiley*^

Rekomendowane odpowiedzi

.1Twój Nick NeverGiveUp :)

2. Kto zawinił? (admin/gracz) Admin

3. Nick oskarżonego Kazuya Asai

4. Steam_ID oskarżonego STEAM_0:1:37167453

5. Data i godzina zdarzena 02.16.16 18:14 ,   04.05.16 14:37

6. Mapa dust 2

7. Opis sytuacji Grałem ostatnio na serwerze dnia 04.05.16 i zobaczyłem jak admin daje bana za obrazę czas na zawsze i się dziwiłem wszedłem i historie tego admina i znalazłem kolejnego za przeproszeniem śmiesznego bana za spam mikro/czat znowu na zawsze 


Proszę nie traktować tego jako skargi tylko chcę żeby admin zobaczył że robi błąd i nie potrzebnie go ponosi i daje naprawdę za długą ilość danego bana

3.2 Obrażanie graczy: Ban 30 min -> Ban 2h -> Ban 1d  u admina poleciał perm

3.10 Nadużywanie mikrofonu lub say: kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag) poleciał perm ;x

4.8 Wymierzać kary zgodnie z regulaminem

4.10 Admin podlega regulaminowi za jego nieprzestrzeganie grozi utrata admina. 

:(

Edytowane przez ^Smiley*^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na demku zobaczysz sobie tego Twojego koleżkę który strzelał innych w plecy i przeszkadzał im w grze. Admini mają obowiązek utrzymywać kulturę na serwerze. Nie toleruję takiego zachowania jak miało to w jego przypadku. Po co nam na serwerze tacy ludzie którzy się tak zachowują? Śmieszy mnie to, że akurat Ty to piszesz a nie Twój kolega który został przeze mnie zbanowany. Fakt faktem nadciągnąłem prawa administratora przy tym banie, ale nie mam powodu tego żałować. Każdy ma swój rozum i wie, że należy jakoś się zachowywać nawet i w internecie. Obraza + przeszkadzanie innym graczom w grze + jego kultura osobista były dla mnie wystarczającym powodem żeby go zbanować. Inni gracze nie mieli nic przeciwko temu, jedynie Ty masz jakiś problem bo Twój koleżka bez wychowania sobie już nie pogra. Jeśli inni gracze również się wypowiedzą odnośnie tego, żebym poniósł konsekwencje za to, z miłą chęcią je poniosę.
Pozdrawiam.
Kazuya

Edytowane przez Kazuya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi nie chodzi o to ze ban się nie należał po 1 ban powinien być nadany ale nie perm a 2 nawet tego kolesia nie znałem ale jako administrator masz racje masz pilnować porządku ale również traktować graczy równo bo może on by wrócił na sieć już z jakimś doświadczeniem czego ma nie robić a jest taka opcja mu zabrana chodzi mi głownie o to ze te bany są za długie nie chodzi mi o pociąganie cie do kary za to tylko żebyś takich banów już nie nadawał tyle ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniłem tą sprawę z osobami biorącymi  w tym udział i uznaliśmy ten temat za zamknięty.

Kazuja dostał ode mnie  upomnienie i mam nadzieje iż taka sytuacja się już nie powtórzy .

 

 

Pozdrawiam Mateusz.

Edytowane przez マテウシュ ♡ / ★Mati★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności