Ebola 11 Posted April 7, 2016 Share Posted April 7, 2016 Fajną opcją była by opcja "mute" czyli możliwość wyciszenia denerwującego gracza na mikro:) Co o tym sądzicie? Link to comment Share on other sites More sharing options...
Paweł. 3,324 Posted April 7, 2016 Share Posted April 7, 2016 Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Powód: Wszystkie propozycje kieruj do tego tematu Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts