Skocz do zawartości

Gratulacje


Discus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Chciałbym pogratulować administracji ts. Bardzo dobrze i szybko wykonują swoje obowiązki.
Są mili i bardzo pomocni. Na wszystkie rodzaje starają się pomóc użytkownikom,gratuluję i dziękuję za sumienną i rzetelną pracę,

poczucie zaangażowania i zdyscyplinowania,oraz wzorowe wypełnianie obowiązków które pełniom.
Administracja:
Hames
Pynia

 

 

 

Z wyrazami szacunku:
Discus

Edytowane przez Discus
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbys trochę pohamować się z tym nabijaniem bezsensownych postów?

 

Jak dla mnie zbędny post. :)

 


 

Ale jak dla mnie to bezsensowe nabijanie postów. :) To że mu pomogliście to jest jakaś ceremonia czy co że trzeba odrazu pisac na forum? :) Nie.

Edytowane przez Pawel.?
To może zacznijmy od początku. Po pierwsze opcja "edytuj" dla Ciebie. Po drugie, nie widzę nic złego w tym temacie, więc on zostaje, natomiast Ty powstrzymaj się przed postami tego typu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja twój post Ronaldo... Chciał pochwalić administratorów za coś i dobrze. Potrzebował pomocy i mu pomogliśmy i postanowił nam się odwdzieczyć pisząc ten post 

 

 

 

 

@gemciu o boze chciałem napisać tak jak twój post... XDDDD boże jak wyszło xD

Edytowane przez Hames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pochwały, tylko hames musi popracować nad żartami :v 

 

Ale jak dla mnie to bezsensowe nabijanie postów. :) To że mu pomogliście to jest jakaś ceremonia czy co że trzeba odrazu pisac na forum? :) Nie.

Kolega poprostu dziękuje za pomoc, to czy jest to nabijanie postów osądzi administracja a nie ty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności