Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga - Nagrales to ?


torbik

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: KillaZ
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Nagrales to ?
4.IP/SID oskarzanego*: niepotrzebne
5.Data i godzina: 17:05 08.0.2016
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): dmko/logi/ cokolwiek
7.Opis sytuacji: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=888 - to po pierwsze, nie wiem, zmęczony byłem, czy spiący, że mam odpoczywać? Po drugie, ban był za co? Bo nie ogarniam Cię typku, to że jestes jakis nowy czy cos, nie usprawiedliwia Cię od nieznajomosci podstaw admina. (Temat nazw powodu bana był już poruszany wielokrotnie.) Pół godzinny ban, czy nie, skarga się nalży.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

 

@Dzięki :P Własnie nie widziałem czy tak, czy nie tak, czy ten prefiks się doda czy cos :P Aaaa tak btw, czesc pokemonku ^^

Edytowane przez KillaZ
Poprawiono nazwę tematu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo jeśli cie zbanowałem a nawet nie wiem za co ban się zgadza odpocznij ale to chodziło pewnie o innego gracza jak banuje mógł gracz wyjść i amx banowania się zmienia jak ktoś wyjdzie wiec mogła zajść pomyłka nic do ciebie nie mam jak do innych graczy a jeżeli nawet ci dałem 1 bana to odrazu to musi być skarga? zawiniłem ja nie powiem ze nie ponieważ chciałem gracza zbanować za wykrzykiwania do mikra i obrażanie możne pomyliłem gracza po prostu wiec przepraszam cie gościu !

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo jeśli cie zbanowałem a nawet nie wiem za co ban się zgadza odpocznij ale to chodziło pewnie o innego gracza jak banuje mógł gracz wyjść i amx banowania się zmienia jak ktoś wyjdzie wiec mogła zajść pomyłka nic do ciebie nie mam jak do innych graczy a jeżeli nawet ci dałem 1 bana to odrazu to musi być skarga? zawiniłem ja nie powiem ze nie ponieważ chciałem gracza zbanować za wykrzykiwania do mikra i obrażanie możne pomyliłem gracza po prostu wiec przepraszam cie gościu !

No i to ja rozumiem :) W sensie nie że przeprosiny, tylko wyjasnienie sytuacji, masz + ;]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Prosze o podawanie nastepnym razem powod bana( Za co  i zgodnie z regulaminem  na ile ban ) :)  Bo tak to skarga została  przyjeta

 

Temat zamykam  Upomnienie słowne

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności