Skocz do zawartości

mecz admini v gracze :)


rolooo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem tak : Kiedys  jak było to organizowane duzo osob chcialo grac ja , pawel i wiele innych sie zglosiło , a wiecie co oni zrobili ? Sami na steam lub na serwie zabrali tych kogo lubieli bez zadnego losowania , głosowania  a reszte olali . Tak teraz temat tetni zyciem ..... 

Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak : Kiedys  jak było to organizowane duzo osob chcialo grac ja , pawel i wiele innych sie zglosiło , a wiecie co oni zrobili ? Sami na steam lub na serwie zabrali tych kogo lubieli bez zadnego losowania , głosowania  a reszte olali . Tak teraz temat tetni zyciem ..... 

Poustawiali swoje drużyny i ruszyli do gry

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak : Kiedys  jak było to organizowane duzo osob chcialo grac ja , pawel i wiele innych sie zglosiło , a wiecie co oni zrobili ? Sami na steam lub na serwie zabrali tych kogo lubieli bez zadnego losowania , głosowania  a reszte olali . Tak teraz temat tetni zyciem ..... 

Nie było tak. Zbierali ludzi co byli aktywni, którzy się zdeklarowali. Ile można czekać na parę osób? To nie jest tak, że kto kogo lubi bez przesady....

++ Po co wprowadzać tutaj spiny? Coś ciekawego się dzieję to lepiej to wspierać, a nie...

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika to co napisałas to smieszne było serio ja miałem miesiac wolnego wtedy i siedzialem od 7:30 na kompie do 21:00  . Nikt sie nie prosił .....Jak  sie  zapytalismy o ktorej gramy  i kiedy gramy to odpawiadali ze juz maja składy jeszcze przed meczem !! Nie wiesz to nie pisz głupot i ty chyba sie spinasz a nie ja  pisze jak było.... a ze oni  jak widza dziewczyne na serwie to mogli by jej ..... wiesz gdzie wejsc  ,bo w zyciu chyba tak dobrze im sie nie powodzi  jak w virtualu i ty byłas Nr 1

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ,ja hajs na rybki przeznaczyłem nie mam zamiaru czekać bo jestem z natury w gorącej wodzie kompany i dla mnie wszystko powinno być na już ,nie mam oczywiście tutaj do rudyśląskiej czy Pawła pretensji ,wręcz przeciwnie ,z Pawłem ostatnio pisałem na serwie i doszliśmy raczej do wniosku że plan nie wypali ,z resztą nie ma się co dziwić ,zero odpowiedzi od rang strasznych ,przykro mi ,bo ludzie się angażują chcą coś pomóc ,a inni to olewają dosłownie zlewka. Będzie chciał ktoś pograć to ewentualnie pod koniec miesiąca niech do mnie napiszę kupię jakiś serwer na określony czas i się pogra ,tutaj niema sensu jak widzę.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można zamknąć, bo takie podbijanie go nie ma sensu. Jak zbierzecie sobie grupę ludzi i każdy przeznaczy pieniądze na serwer to może wam coś wyjdzie. Teraz to wygląda tak, że wszyscy mają chęć grać, ale nikt się nie dołoży do tego pomysłu i nie mówię tu tylko o pieniądzach, ale też o dołożeniu swoich pomysłów, żeby to ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Temat uległ przedawnieniu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności