Skocz do zawartości

mecz admini v gracze :)


rolooo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie zapowiedź  będzie bomba  8)

Może jeszcze nie teraz ale mam nadzieje ze bydzie bydzie ;d

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Możemy zrobić tak ja w czwartek za tydzień mogę wykupić serwer (Ktoś będzie mi musiał pomóc co i jak...) Postawię na miesiąc czy jakiś dłuższy okres i możemy zrobić jakiś turniej ,admini vs gracze ,albo admini DD2 kontra admini innych serwerów tej sieć :) Pomysł dobry i chciałbym zagrać to na pewno :)
Ewentualnie mieszane składy (Admini i gracze) niech każdy już teraz zbiera drużynę i zastanowi się nad jej nazwą i heja jedziemy z tym koksem :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że opiekunowie serwera w ogóle się tutaj nie wypowiadają.

Co do turnieje mógłbym taki zorganizować ale potrzebujemy ludzi oraz serwera

// serwer by załatwił spiochu.

 

Może stworzę jakąś ankiete?

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły albo chce pomóc to zapraszam na pw albo na ts3.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wstępnie możemy się zgadać na sobotę południe /pod wieczór Lub niedziele poludnie/wieczór Pogadam ze spiochem my team mielismy mamy i bedziemy mieć:)

Ja jak i cała reszta chce pograc to czemu nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bym zagrał taki meczyk swietna sprawa tylko tak jak Paweł mówi sobota wieczór tylko czy koniecznie trzeba ten ts3 bo jak odpale ts to wtedy bym miał po 130 ping chyba ze nie trzeba to spoko :D  :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpowiada sobota wieczór bardziej ,w tedy też możemy ustalić co i jak (myślę że na serwer poczekacie do następnego piątku czy czwartku to tylko 7-8dni) przez ten czas również można zbierać drużyny. (Na serwer pieniążki dam na 200% żeby się nikt tym nie przejmował).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ts to musi byc bo jak chcesz grac bez mikro turniej? xd A co do terminów turnieju , chętnie bym zagrał w nim :) W soboty wieczorkiem i w niedziele dałbym radę , wiec w razie czego piszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze na serwer mam odłożone ,teraz pytanie stawiamy ten serwer na te turnieje czy nie ? Bo nie wiem chciałbym wiedzieć do soboty ,inaczej hajs przeznaczę na rybki do akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze tego typu są super i integrują adminów z graczami dlatego muszą byc mieszane składy;)

Tylko po co kupowac serwer jak np. FFA stoi puste ciągle nawet wieczorami proponuje tam realizowac mecze:) np. Zeus ma admina też na FFA, ja mam można. Zreszta można się umowić na konkretny termin meczu i np ja czy innym admin ffa moze byc w celu bycia sedzia ;p i do zmian mapek;) co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie FFA było by otwarte, a na czas meczu by sie zamykalo na okreslone haslo. Oczywiscie sprawa do ugadania z karolem i opiekunem ffa ktory za 2 dni juz bedzie wybrany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności