Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> ssyy Kupcia Dupcia


DupciaKupcia123

Recommended Posts

Nick: Kupcia Dupcia
Link do SS: 
http://www55.zippyshare.com/v/yyIGWxD5/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Wrzuc screeny na forum'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1530320092'
[AMXBans] =======================================

Serwer: 

#6 [ONLY DD2][KONKURS TOP15]Cs-Classic.pl (de_dust2)

Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=1372
 
 

Link to comment
Share on other sites

Brakuje 1 ssa. Jeżeli nie dodasz go to UB nie będzie. 

Mam 4 ssy w Folderze cs Strike więc skąd mam wziąść więcej ? 

 

 o tak  https://picasaweb.google.com/111855182681900552041/10Kwietnia2016?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPqu3Z_-z-_CYQ&feat=directlink

Edited by DupciaKupcia123
Link to comment
Share on other sites

Musisz nam pokazać 5 screenów. System jest tak zaprogramowany, że wykonuje graczowi 5 ssów, więc Twoim problemem jest brakujący screen.

a skąd ja mogę wiedzieć czy problem 'nie leży po waszej stronie i temu oprogramowaniu ? nie mam więcej ssów mam tylko 4 więc nie wyczaruje 5 , tyle mi zrobiono ss. szkoda że nie mam wycinka z konsoli.... ale mi chodzi o wycinek z gry gdzie pisze screenshot player itd.. kiedyś tak miałem jak mi robiono 

Edited by DupciaKupcia123
Wycinek z konsoli możesz skopiować podczas próby łączenia się na serwer.
Link to comment
Share on other sites

a skąd ja mogę wiedzieć czy problem 'nie leży po waszej stronie i temu oprogramowaniu ? nie mam więcej ssów mam tylko 4 więc nie wyczaruje 5 , tyle mi zrobiono ss. szkoda że nie mam wycinka z konsoli.... ale mi chodzi o wycinek z gry gdzie pisze screenshot player itd.. kiedyś tak miałem jak mi robiono 

Nie ma takiej możliwości, plugin robi 5 screenów, 1,2,3,4,5 po czym ban idzie. Jest to w takiej kolejności. 

Ty mówisz że dostałeś 4 i ban? Nie możliwe. 

Czas na wstawienie screena kończy się dziś o 20:50 

Link to comment
Share on other sites

To skąd mam go wziąść? Mam w folderze tylko 4ssy odrazu po zrobieniu zarejestrowalem się tutaj i wstawiłem w kilka minut, a Teraz mam niby dostać bana za niewinność, skąd mam wiedzieć czemu nie mam 5ssa? Jak mam tylko 4.

Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy