Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> krol cebuli


krolcebuli

Recommended Posts

Nick: kedzior.
Link do SS: brak 
http://forum.cs-classic.pl/topic/46816-krol-cebuli/
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Server # 148
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : krol cebuli 
[AMXBans] Reason : ' Wrzuc screeny na forum ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 3457

Serwer: CS:GO MOD 
Link do bana:

http://amxbans.cs-cl...ist.php?bid=962
 
Pomoc:
1. SS'y wrzucamy na 
zippyshare lub sendfile
2. Link do bana

3. Zapoznaj sie z regulaminem
4. Nie spamuj w prosbie o UB
5. 
Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

 

Postanowiłem powiedzieć prawdę i tylko prawdę.

Nie liczę na UB chodz chciałbym pograć jeszcze z wami

 

 

A więc tak:

Wszystko się zaczęło na innym serwerze CS:GO MOD. Zaprzyjaźniłem się tam z kilkoma innymi osobami. Gramy tam od lutego. Ale serwer zaczął upadać. My jako kałaszki nie mogliśmy przezyc że zabijają nas silvery z wh. I też jak tacy debile pobraliśmy to gówno. I ja jak większy debil chciałem sprawdzić czy to działa i tak zabiłem Ganje ( link przy ss ). Ale potem naprawdę wyłączyłem WH.

Koniec końców serwer upadł, a tu mam bana. 

Wiem, że przez moją głupotę raczej UB nie dostanę, ale bardzo proszę o ostatnią szansę. Wiem, że wy sobie myślicie, że miałem raz to będę miał drugi. Obiecuje (wiem ile warte są moje obietnice) nie będę grał na WH i AImie oraz innych czitach.

Bardzo mi zależy na tym serwerze :( Jak będzie trzeba to nawet mogę demko każdej mojej gry nagrywać 

 

Strasznie mi zależy, abym mógł grać z tak fajnym towarzystwem.

 

Bardzo prosze o tą ostatnią szansę ;( Sam poloczek powiedział,

że wygląda to tak jakby było on/off to prawda bo testowałem te gówno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy