Skocz do zawartości

Nowe, nowe :D


Gość Blip ^

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje co do forum a dokładniej co do nowego działu i rangi. proponuje dodanie działu "Zgłoszenia cziterów" czy coś w podobnego i wiążącego się z tym działem stanowiska czyli osoby banującej cziterów. to teraz lekki opis działu dział dzielił by się na 4 części. zgłoszenia graczy steam, zgłoszenia graczy non steam, osoby uniewinnione, osoby zbanowane. do działów oczywiście powstały by odpowiednie wzory i schemat działania (mogę się tym zająć). Napisałem propozycje tego działu ponieważ jak wiadomo nie zawsze jest admin na serwerach, a gdy nie ma admina często na serwerach "latają" cziterzy i przez to odchodzą gracze. wielu graczy nie wie do końca co ma zrobić z cziterem więc czekają aż wbije admin w tym czasie często cziter już wychodzi lub jest 2 opcja nawet gdy gracze nagrają demko to "leży" ono na forum do puki h@ go nie sprawdzi bo tak na prawdę nie ma osoby odpowiedzialnej za banowanie "za demka" jest też 3 opcja gracze wiedzą jak nagrać demko tylko często zapominają o ip bo we wzorze skargi takowego podpunktu nie ma, ten dział uświadomił by graczy co robić z cziterem jeśli nie ma admina i przyśpieszył/ułatwił by banowanie złapanych już "odpaleńców".

 

Liczę na konstruktywne komentarze, nie muszą one być pozytywne ale proszę o uzasadnienie każde-go/j głosu/decyzji. ostrzegam za pisanie tylko Tak lub Nie bez uzasadnienia grozi warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak napisałem.Skończymy to co mamy skończyć i jak nie zapomnę to dodam,albo Blip mi przypomni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności