Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> dejw


dejw8

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: dejw

Link do SS: ---

Wycinek z konsoli(bez IP)*: ---

Serwer: FFA 3 maps CS:GO.

Link do bana: http://threemapsocscgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:129248352&advType=steamid

 

Grałem sobie spokojnie na serwerze strzelałem zwykłe głowy (przynajmniej dla mnie), gdy nagle ktoś zaczyna mnie posądzać o Aim/Triggerbot. I co? I ban... Jeżeli admin, który mi dał bana (Miverse) nie wieży, że tak strzelam praktycznie codziennie to zapraszam do wspólnego MM'a lub mapy 1v1

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra witam tutaj demko : http://speedy.sh/j9Fjd/dem-de-inferno-1460322120-1460323500.zip

Pomijam już pistoletówke bo tam ludzie się wygłupiali "robili węża" ale mniejsza i do rzeczy.

1 akcja - 3:56-4:25 Bardzo ładne 5 fragów szkoda ,że wychodziłeś na pewniaka i obracałeś się akurat przypadkowo gdzie stali tt. Ten hs na bloodmanie na midzie to po prostu kwintesencja Twojego skilla tak szybko sie obrócić nie wiedząc że ktoś tam jest i idealnie 1 pestka w głowę, czapki z głów nie mam pytań . Lecimy dalej.

2 akcja - 5:25-5:40. Twój movement mnie zaciekawił wychodziłeś na pewniaka, potem gdy zobaczyłeś ziomka który do Ciebie biegnie cofnąłeś się i strzeliłeś hs. Może normalna reakcja nwm ile czasu spędzasz na "trening" w cs'a. Ten 2 frag znowu na Bloodmanie  po prostu nie mam pytań strzeliles praktycznie zanim on wyszedł i zdążył Cię zobaczyć dla mnie jest to bardzo dziwne i podejrzane zwłaszcza , że cały serwer narzekał na Ciebie. Następne.

3 akcja - około 9:50 minuty "zobaczyłeś" ,że jeden z ct skraca mida odwróciłeś się żeby pewnie strzelić nieziemskiego hsa ale nagle zrezygnowałeś i poszedłeś rozdać kolejne głowy.

4 akcja 11:20-12:35 Tutaj to już pokazałeś swój niesamowity refleks i pestki niczym Scream dla mnie są to zbyt szybkie i nie ludzkie ruchy i reakcje.Jeszcze trochę później zaprezentowałeś pokaz bunnyhopów , tak jak wspominałeś jest to kwintesencja 3kh na "różnych" kontach. 90% około hs robi wrażenie na tyle fragów nwm po ile tam dziennie h trenujesz , ale ja jestem pewny , że coś masz. Na mirage też już zaczynałeś swój pokaz , ale dopiero na inferno mnie zafascynowałeś. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WallHack jest na 100%. Bardzo, bardzo możliwe, że występuje też tu silent aim.

Tak czy siak jest odpalony na pewno. Wiele grałem, wiele widziałem. Typ jest odpałem. Tłumaczenia, że ma 3,5kh na innym koncie w ogóle mnie nie interesują.

Znam typa, który cheatuje i kupuje konta co miesiąc bo dostaje bany, gdzie jest po 3-4k h i 12 lat na steam więc to żadne tłumaczenie.

Do odstrzału.

 

Perm zostaje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności