Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Narales To?


GandziaMafia

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:DawajZiomekZajaramy
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):NagrałeśTo?
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Nagrales To ?
4.IP/SID oskarzanego*:nie potrzebne
5.Data i godzina:22:00
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Mam to w konsoli, nie będę robił screenów tylko powklejam :)
 
[VIP] *SPEC* Nagrales To ? :  spierdolony internet z telefonu
Odpislem wtedy w zartach czy ma internet z drewna. 
[VIP] Nagrales To ? :  ziomek ze ci starzy oplacaja internet to nie znaczy ze mi
[VIP] DawajZiomekZajaramy :  ej ej!!
[VIP] DawajZiomekZajaramy :  chamuj chlopcze
[VIP] Nagrales To ? :  CO EJ EJ
(ADMIN) DawajZiomekZajaramy :   ja pracuje ziom
(ADMIN) Nagrales To ? :   a nie oplacaja ci internetu tak szczerze ?
(ADMIN) DawajZiomekZajaramy :   pomagam ojcu przy rachunkach tak szczerze :)
(ADMIN) DawajZiomekZajaramy :   mieszkam z ojcem i mu pomagam, cos jeszcze ?
(ADMIN) Nagrales To ? :  przepraszam .
(ADMIN) Nagrales To ? :   przykro mi
(ADMIN) DawajZiomekZajaramy :   i zluzuj bo nic do Ciebie nie mam...
(ADMIN) Kinolek<3 :   nie bic mi sie na u@ :D
(ADMIN) DawajZiomekZajaramy :   sorry kinol ale zabolalo mnie
(ADMIN) DawajZiomekZajaramy :   nie lubie czegos takieg
7.Opis sytuacji: Jak widac swiadkiem byl Kinolek<3, sytuacja tak jak widac wyzej, Nagrałeś to często ma tak że jest jak on to mówi wkur***. i myśli wtedy że jest bogiem i wolno mu wszystko, irytujące a taka sytuacja nie poraz pierwszy. 
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- Rzecz ziomuś " Pisałeś ze nie masz "matki" "Po drugie jak coś to napisałem przepraszam i ze mi przykro" i widzę masz słabe żarty ze ci "mama zmarła" wiesz co ziomek nie lubię cie jakoś specjalnie a jak wchodzisz na serwer i coś zrobię złe czy coś to odrazu mnie straszysz skarga może i tu dłużej grasz i tak dalej nie wiem .

2- Po co takie kom. " Internet z drewna " - nie lubię takiego czegoś pachnie mi to drwina tak samo jak mój komentarz "Pewnie ci rodzice internet opłacają " Glupie pytanie glupia odpowiedz to jest moje zdanie 

3- A nawet jak napisałem ze ci rodzice opłacają internet tez w tym złego nic nie widzę to tak jak ty zapytałeś czy mam internet z drewna .

4- Bede cie po prostu ignorowa; i tyle Nq Milej Nocki ! :)

 

 

5- Zmieniłem moje zachowanie na dd2 bo tylko tam gram a co do mojego zachowanie jest spokojniejsze na nikogo nie przeklinam i tak dalej staram sie nie obrażać a jak coś to znajomych dla śmiechu nie bd cytował . 

 

6- Ziomek sam się gubisz w swoich słowach patrz na twoja wypowiedz a ta rozmowę z konsoli piszesz ze przyczepiam się do ludzi o głupi żart a to było Do Ciebie i jednorazowe wiec coś jest nie tak ze piszesz na mnie skargę napisz o co ci chodzi a nie takie pierdoły ;/ 

Edytowane przez Fox28081995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem że mnie obraziłeś, nie wszyscy muszą o tym wiedzieć, że nie mam matki, ale okej ... Chodzi o twoje zachowanie a nie obraze, po co się przyczepiach do ludzi o głupi żart? Wyładować się możesz na siłowni ;) Chamuj zachowanie bo nie jesteś bogiem jak już mówiłem ;)

Jak już mówiłem to był żart.



Nagrales To - Gdzie ta kultura z mojej strony bo nie widze ?
No wlasnie sam odpowiedz gdzie. Ja Cie szmatą nie nazywam gościu, tu nie chodzi o u@ powiedziałeś to przez mikrofon :)
///Czekam aż się Paweł wypowie, bo szkoda klawiatury ;)

Edytowane przez DawajZiomekZajaramy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokój świnia z małpą :D jesteście adminami ! co wy reprezentujecie mordy! nie kłócić się! ile macie lat? 
myślę że skarga nie potrzebna mogliście sie dogadaćna u@ , jesteście Adminami gracze z was biorą przykład .. żeby mi się  to wiecej nie powtórzyło :D
pozdro mordy ;D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ADMIN) mistrz :  pier*ole ide spac xd 

(1)maly (RADIO): Fire in the hole!

(ADMIN) mistrz :   narazie

(ADMIN) Nagrales To ? :   narka :D

SonGoKU killed Dobosz with awp

(ADMIN) rolooo :P :   cze

(Terrorist) BUCH ZAJAWKA BONGOO /<3 [bZB] :  s

 

mistrz dropped

mistrz has left the game

dAnI killed Pancio is back with ak47

Rzepak dropped

Rzepak has left the game

dAnI killed Renia. with ak47

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl

[AMXBans] Powod: 'Ciebie tez sie kultura tyczy'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1321240605'

[AMXBans] Twoje IP: '

[AMXBans] ==========================

 

Gdzie ta kultura z mojej strony bo nie widze ?

Edytowane przez Fox28081995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gandzia z tym banem tak troche nie fair zrobiłeś nie mścijcie się chłopaki na sobie tylko porozmawiajcie .. 
jeszcze raz zobacze taką sytuacje a sam was zbanuje zebyście ochłoneli bo nasze dd2 to jest grupa adminów która jest zgrana i ma dobry kontakt ze sobą oraz w miare dobrą reputacje i nie pozwole wam żeby to zostało zniszczone. często jakiś świerzy Admin ma jakieś spiny z kimś ale to da się zawsze wyjaśnić bo niektórzy nie wiedzą jakie panują u nas zasady.
zamiast się kłócić zacznijcie sobie pomagać a będzie lepiej dla wszystkich;) 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowanie innego admina jest zakazane!

Cała reszta dla mnie to dziecinnada. Skargi o duperele powinny być warnowane natychmiast bo psują atmosferę na forum i serwerze

Jest zabronione, ale posiadanie admina nie uprawnia go do nazwania mnie szmatą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To piszesz do opiekuna. Nie sądzę że to miał na myśli. Dla mnie to wyciąganie "czegos" z kontekstu i robienie sztucznej afery. Założę się ze tej skargi nic dobrego dla atmosfery i relacji między adminami nie wyniknie :/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie gram na serwerze, ale czuję, że mogę tutaj coś wnieść.

Ludzie, jesteście adminami, pracujecie RAZEM, uspokujcie się i zakończcie te bezsensowne kłótnie.

Ta skarga jest TOTALNIE bez sensu!

Składać skargę, bo ktoś napisał, że rodzice opłacają internet?

Mi opłacają, i 80% sieci też, CO W TYM ZŁEGO!?

Zgrajcie się, pracujcie razem a nie przeciwko sobie, a jak coś nie pasuje, to porozmawiajcie o tym prywatnie, a nie psujecie atmosfere zarówno na forum, jak i zapewne na serwerze. Rekomenduje Pawłowi/Opiekunom, aby odrzucić tą skargę, i ją ukryć, bo takie coś, tylko zaśmieca forum i psuje atmosfere.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem skarge którą napisał Ziomek, ale nie mogę wyciągnąć konsekwencji co do jednego i drugiego niepotrzebna spina której wogule nie powinno być.

Jedyne co moge powiedzieć Ziomek zostań z nami nieraz człowiek w nerwach sie pokłuci potem wszystko wraca do normy.

KOLEJNA SPRAWA ADMINI TO JEDNA PACZKA KTÓRA MUSI SIE SZANOWAC ,JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO.

Skargi przyjąć nie mogę,wulgaryzmow nie było itp.||Ziomek jeszcze raz ci mówie zostań z nami , a ja przyglądne się temu wszystkiemu pozdro.|

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta skarga to jakiś żart, typ się obraża bo jakiś random z internetu piszę, że rodzic mu opłaca internet?
Koleś, masz 20 lat i takie coś Cię rusza? Już prędzej zrozumiem jakieś wyzwiska skierowane pod adresem rodziny czy coś, ale taka bzdura? Jeszcze chcesz rezygnować z funkcji, bo nie możesz się dogadać z przypadkowym człowiekiem w necie?
 

Jak dla mnie, pisanie takich tematów powinno się nagradzać warnem dla autora.

Edytowane przez ev1l
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności