Jump to content

problem facebook

malcio
 Share

Recommended Posts

Witam mam problem,za kazdym razem gdy wchodze w moich znajomych daje opcje"POKAZ WYSLANE ZAPROSZENIA" to mam tam ponad 100 znajomych ktorym rzekomo wysłałem zaproszenie... nikt nie zna mojego hasła poza mna i ciagle wchodze na fejsa to ciagle mam ode mnie powysyłane zaproszenia:/ wkurza mnie to bo mam spam na pw " skad sie znamy itd"co jest grane?to jest wirus jakis czy cos ? 

Zmień hasło 

Bo myślenie że nikt nie zna twojego hasła jest błędne 

Edited by Omєga *

Wejdź w ustawienia i aplikacje, zobacz czy masz jakąś aplikacje której nie włączałeś. 

Załóż kod generujący. Przy każdym logowaniu z innego komputera przyjdzie Ci kod, który musisz wpisać.

Masz "Friend request virus". (Opis niżej w spoilerze)

Facebook Friend Request wirus jest niebezpieczną aplikacją, która wysyła zaproszenia do grona znajomych z kont użytkowników do nieznanych ludzi albo nawet gorzej, wysyłając do tych już wcześniej zablokowanych przez użytkownika. Innym użytkownikom zdarzyło się wysłać więcej niż 100 zaproszeń do całkiem losowych osób. Pomimo znacznego czasu w jakim funkcjonuje ten wirus, ciągle niewiadomo poco właściwie został stworzony. Jednakże niektórzy experci stwierdzają, że mógł być stworzony do przejmowania komputerów, zamykania programów antywirusowych i innych niechcianych aktywności.

Spróbuj pobrać program Spy Hunter i przeskanować nim PC. Powiedz czy pomogło. 

Na przyszłość, nie wchodź w "niepewne" linki, oraz mało znane strony o tematyce erotycznej, bo głównie na takich stronach łapie się tego typu wirusy. 

Odinstalowałem chroma i mam mozille od kilku dni i działa :D takze chyba sie naprawiło bo nie mam zaproszen:P dzieki za pomoc tak BTW gra ktos w euro truck simulator 2 ? bo klopot mam

• 5 months later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Powód: Brak aktywności.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy