Jump to content

Użytkownik miesiąca [KWIECIEŃ]

Besi523
 Share

Recommended Posts

pre_1458747026__um.png

Kwietniowe nominacje uważam za rozpoczęte!

Widzisz osobę która w kwietniu wyróżniała się na tle forum? np. dużo pisała, pomagała, zgłaszała problemy oraz ogólnie dużo się udziela i chciałbyś ją/jego wyróżnić mianem użytkownika miesiąca? To idealny czas aby się zrewanżować i podziękować!

W komentarzu wpisz nick jednej osoby która twoim zdaniem powinna wygrać oraz uzasadnij swój wybór.

Zapraszamy do zabawy!

Wzór:

Nick:
Powód:

_

Zasady:

• W celu zapobiegnięcia spamu ~ Jeżeli nick kandydata został podany przez innego użytkownika wcześniej, dajemy pod tym postem like.
  • Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać 5 postów na Forum
  • W zabawie nie biorą udziału:
    • -_-
    • Q♥een
    • Pawel.?

Napis wykonany przez

• Like 7

Nick: Weronikaa
Powód: Grafik, który według mnie na chwile obecną wykazuje się wielka aktywnością w dziale, nie karze autorom zleceń długo na nie czekać. Na dodatek jest bardzo sympatyczną, kulturalna, odpowiedzialna oraz lubianą Studentką. Udziela się na SB, ma tam jakieś pomysły Konkursy. :D

Edited by Q♥een
  • Like 13

Nick: OG Droso

Powód:

Przez tą osobę serwer JB (cs:go) prawie ciągle stoi full. Robi wielką robotę na tym serwerze jeden z lepszych opiekunów moim zdaniem. Co do jego pracy możemy dostrzec ją już w " Dzienniku zmian który jest na bieżąco aktualizowany  " http://forum.cs-clas...dziennik-zmian/

Wkłada od siebie bardzo dużo czasu na serwer. Dużo przerw technicznych które są zgłaszane na forum w celu poprawy serwera. Żadnych skarg czy coś podobnego. Mega osoba ;) Robi robote po cichu ale skutecznie w 100 %. Droso bardzo szybko reaguje na skargi jak i podania. Jest otwarty na rozmowy z graczami. Chłopaka może i za bardzo nie znam lecz zauważyłem że jest bardzo pozytywną osobą. Zapomniałem dodać że Droso posiada już bardzo długo opiekuna. Dr. tworzy porządne poradniki na serwer który aktualnie prowadzi. Jest bardzo kreatywny bo ja nie wpadłbym na pomysł aby za bugi zgłaszane przez gracza nagradzać -> http://forum.cs-classic.pl/topic/45034-bugbounty/#entry272136. Jest to bardzo dobre wyjście aby zachęcić graczy do zgłaszania jakichkolwiek bugów [temat zamknięty lecz pomysł bardzo dobry]. Inni opiekunowie powinni brać przykład.

Powodzenia Droso :D

Edited by Omєga *
  • Like 16

Nick: @polaczekkkkkkkkkk

Powód: Ponieważ jest najbardziej aktywną osobą w UBT, od momentu, gdy otrzymał funkcję UBT, wydaje mi się, że przykłada bardzo dużą wagę do tego. Czas oczekiwana na zamknięcie prośby o ub znacznie się skrócił. Ogólnie, to jest on bardzo (zdawałoby się) pozytywną osobą, zawsze można na luzie z nim porozmawiać, jest opanowany i wydaje mi się, że stara się z każdym trzymać "kumpelskie" stosunki, co jest tylko plusem. 

A co do jego aktywności w dziale to zobaczcie sami dział próśb o ub.

Znajomość regulaminu działu, którym się opiekuje oraz regulaminu forum na bardzo dużym poziomie. Osoby tego typu są w prawdzie nieocenione, gdyż jest ich niewiele, a wykonuje naprawdę dobrą robotę. Dlatego też uważam, że jest bardzo dobrym kandydatem na użytkownika miesiąca. 

• Like 18

Nick: マテウシュ ♡ / ★Mati★

Powód: Nowy opiekun dd2 Cs:Go. Nie znam lepszego opiekuna który ma takie podejście do adminów nad którymi czuwa. Ja jak i wielu adminów z dd2 jestem z niego bardzo dumna za to w jaki sposób podchodzi do sytuacji i każdy problem z jakim by sie do niego nie zgłosić stara się jak najszybciej naprawić. Wbrew aktywności jego na forum i znajomości go przez was to jemu się należy ten tytuł. I zachęta do dalszej i obfitszej pracy w naszym gronie !  :pije: 

Niech żyje Mati ! ;3  

• Like 11

Nick: Marina.
Powód: 
Stara się często dodawać recenzje, które są ciekawe. Jak nie było Kingii starała się nadal dodawać posty w konkursach. Jest pomocna i miła :)

• Like 10

Nick: Esme
Powód : Jest często aktywna, zajmuje się działem swojego serwera + grafiki, pomaga i jest dużo aktywna w dziale z grafiką 

pre_1460148010__zm.png

• Like 7

• Root

Nick: Weronikaa

Powód: Grafik, który według mnie na chwile obecną wykazuje się wielka aktywnością w dziale, nie karze autorom zleceń długo na nie czekać. Na dodatek jest bardzo sympatyczną, kulturalna, odpowiedzialna oraz lubianą Studentką. Udziela się na SB, ma tam jakieś pomysły Konkursy. :D

Nick: OG Droso

Powód:

Przez tą osobę serwer JB (cs:go) prawie ciągle stoi full. Robi wielką robotę na tym serwerze jeden z lepszych opiekunów moim zdaniem. Co do jego pracy możemy dostrzec ją już w " Dzienniku zmian który jest na bieżąco aktualizowany  " http://forum.cs-clas...dziennik-zmian/

Wkłada od siebie bardzo dużo czasu na serwer. Dużo przerw technicznych które są zgłaszane na forum w celu poprawy serwera. Żadnych skarg czy coś podobnego. Mega osoba ;) Robi robote po cichu ale skutecznie w 100 %. Droso bardzo szybko reaguje na skargi jak i podania. Jest otwarty na rozmowy z graczami. Chłopaka może i za bardzo nie znam lecz zauważyłem że jest bardzo pozytywną osobą. Zapomniałem dodać że Droso posiada już bardzo długo opiekuna. Dr. tworzy porządne poradniki na serwer który aktualnie prowadzi. Jest bardzo kreatywny bo ja nie wpadłbym na pomysł aby za bugi zgłaszane przez gracza nagradzać -> http://forum.cs-classic.pl/topic/45034-bugbounty/#entry272136. Jest to bardzo dobre wyjście aby zachęcić graczy do zgłaszania jakichkolwiek bugów [temat zamknięty lecz pomysł bardzo dobry]. Inni opiekunowie powinni brać przykład.

Powodzenia Droso :D

Nick: @polaczekkkkkkkkkk

Powód: Ponieważ jest najbardziej aktywną osobą w UBT, od momentu, gdy otrzymał funkcję UBT, wydaje mi się, że przykłada bardzo dużą wagę do tego. Czas oczekiwana na zamknięcie prośby o ub znacznie się skrócił. Ogólnie, to jest on bardzo (zdawałoby się) pozytywną osobą, zawsze można na luzie z nim porozmawiać, jest opanowany i wydaje mi się, że stara się z każdym trzymać "kumpelskie" stosunki, co jest tylko plusem. 

A co do jego aktywności w dziale to zobaczcie sami dział próśb o ub.

Znajomość regulaminu działu, którym się opiekuje oraz regulaminu forum na bardzo dużym poziomie. Osoby tego typu są w prawdzie nieocenione, gdyż jest ich niewiele, a wykonuje naprawdę dobrą robotę. Dlatego też uważam, że jest bardzo dobrym kandydatem na użytkownika miesiąca. 

Spośród tych osób wybiorę zwycięzce

• Like 8

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy