Skocz do zawartości

Jaki wy chcecie/macie samochód


Lulok

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy Seat Toledo świetny samochód. Dość wąski, zwinny i mało pali - polecam bardzo.
Aktualnie bmw e60 525i z 2005r, 218km. Samochód godny polecenia, przestrzenny, zrywny, nie brakuje mocy i również wygląda przystępnie. Dla ludzi o przeciętnych zarobkach zdecydowanie osiągalny tylko trzeba być gotowym na nagłe (czasami całkiem spore) koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał takie cudo. Seat cordoba. Często spotykane na złomowiskach :D

 

834845711_9_1080x720_seat-cordoba-1999-r

 

Ah tak, mam już to cudo(z tyłu ładniejsza) :D

 

A jak się znajdzie jakiś sponsor to taka Vectra C mnie już zadowoli :D

 

osbx91.jpg

a49cn4.jpg

 

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był golfik IV ;) historię wtajemniczeni znają, dlatego też maszyny owej nie mam, została sprzedana. Następca to Passacik b4, combi :v ten to dopiero drze, stary ale nie taki wyjadacz. Na gazie pruje aż asfalt za sobą zrywa  :ok:

Szykuję się do zakupu nowej maszyny, myślę nad audiczką a3 a jakąś terenówką :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile chcesz za nią :D?

Panie nie stac Cie xd . Alus 17 niski profil warty gdzies 1.5 kola , chip 50+ koni turbina od mercedesa vito podkręcona na pompie z 90 wyszlo 170 koni.Sprzęt audio JBL 1200 wat w RMS 700.ile dajesz?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie nie stac Cie xd . Alus 17 niski profil warty gdzies 1.5 kola , chip 50+ koni turbina od mercedesa vito podkręcona na pompie z 90 wyszlo 170 koni.Sprzęt audio JBL 1200 wat w RMS 700.ile dajesz? :D

7k :v no no, jak na audiczke  a3 to pięknie poleciałeś :D ale jeszcze można władować co nieco ;D Tylko powiedz mi który to rocznik, 96 - 2003 ? czy wyżej ? Mi nie trzeba samochodu z wyglądem, choć wiadomo a3 z tych lat to cudeńko. Chodzi o niezawodność, a wiem że takie są ^^ nie jedna mi sprzed nosa uciekła niestety : /

Edytowane przez Sasquatch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 99.Dalem za niego 7,500 tys włożyłem w niego ze 4 tys i prezentuje sie niezle.Jak na tą małą bude zwija się ładnie.Nie sztuka podjechać BMW a styłu na klapie 2.8 i wyrąbac wszystkich na światłach.Nie jedenemu gały wyszły jak zwykła audi a3 z napisem TDI nie daje się wyprzedzić :D Samochód nie jest na sprzedaż ewentualnie sprzedam bratu ODS MISTRZ bo szkoda oddawać go obcym jak wiem że to jeszcze pośmiga.Jak byś kupił audi i chciał troche ją podkręcić to napisz dam ci kilka wskazówek,bo przy wiekszej mocy musisz mieć lepsze hamulce itp.Powyżej 2003 za drogi koszt jak narazie na moją kieszeń.Planuje z czasem kupić audi a6 c6 ale to jeszcze daleka droga :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwszym samochodem jakim chciałbym się wozić to BMW e39 530d w m-pakiecie, aktualnie jestem wożony bmw e60 535d chip na 330hp i jest to świetny samochód, ale lekko za mocny i za drogi jak na pierwszy.

 

Samochód marzeń to BMW M5 F10 Dinan Stroker lub G-Power albo Nissan GTR :)

Edytowane przez krawcu76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności