Jump to content

[Poradnik] Rubinum.org 75 lvl+ ?


ReVoaKaBarteK
 Share

Recommended Posts

1. 75-90 lvl: Robimy eq na diabły, strzały, kryt i ew. omdlenie jak sie przyfarci i idziemy do Av2 expic na zinach. Podstawą jest buff 75 lvl z wbitym błogo na P i przynajmniej g1 pomoc smoka.

2. Po wbiciu 90 lvl (powinno ci to zająć jakies 6-8h) ustawiamy buffa w m1 przy egzekutorze bitewnym, najlepiej na innym ch niż handlowe, żeby nie było takiego tłoku. Buffujemy sie (buffy gasną po okolo 600-900 sec.) i idziemy na 1 mapę od 90 lvl'a przez pierścień teleportacji i klepiemy metki na 95 lvl, z których lecą zmianki sztuk 30, kamyki duchowe, odlamki energii, zielone fasolki. Takze z mobow lecą odlamki do alchemii i jak uzbiera sie w eq 3 sztuki to same zamieniają sie na cor draconis. Po przesiedzeniu troche czasu na tych mapkach (jak dla mnie najlepszy zarobek), idziemy wystawić shopa. 200 szt. zmianek kosztuje 3-3,3kk, kamyki duchowe 1-1,5kk szt., 200 szt. odłamków energii 1,8-2,2kk, za 1 cor draconis i 1 zielona fasolke po 800k.

3. Można tez zarabiać na bossach, ale do tego jednak trzeba miec cierpliwość. Idziemy do dt, które robi sie w ok. 10 minut. Bijemy właściwe bossy czyli rippera i niebieska smierc (żeby ubić tego bossa trzebac miec przynajmniej po 11k hity). Wydropione skrzynki możesz otworzyc (szansa na trute jakies 5-10% warta ok. 170kk) lub sprzedać po 7kk za szt (przez cały dzien powinny zejść).

3. Na tym lvlu też zbieramy na szarfę, ktora musi posiadac minimum 17% absorpcji z włożonej do niej broni (kupujemy kruka, mixujemy 50+ Sr i ulepszamy na +9) . Nie polecam robic samemu, bo ze swojego doświadczenia wiem, ze nie opłaca sie. 17% kosztuje ok. 600kk, 20-22% ok 1kkk

4. Polecam robic misje od npc na mapkach od 90 lvl, ponieważ drop jest syty (można dostać szarfę np 5%, ktora jest warta 50-70kk)

 

To ostatni mój poradnik, ponieważ dostałem bana za handel kontami :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • -_- unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy