Jump to content

[Poradnik] Rubinum.org 75 lvl+ ?

ReVoaKaBarteK
 Share

Recommended Posts

1. 75-90 lvl: Robimy eq na diabły, strzały, kryt i ew. omdlenie jak sie przyfarci i idziemy do Av2 expic na zinach. Podstawą jest buff 75 lvl z wbitym błogo na P i przynajmniej g1 pomoc smoka.

2. Po wbiciu 90 lvl (powinno ci to zająć jakies 6-8h) ustawiamy buffa w m1 przy egzekutorze bitewnym, najlepiej na innym ch niż handlowe, żeby nie było takiego tłoku. Buffujemy sie (buffy gasną po okolo 600-900 sec.) i idziemy na 1 mapę od 90 lvl'a przez pierścień teleportacji i klepiemy metki na 95 lvl, z których lecą zmianki sztuk 30, kamyki duchowe, odlamki energii, zielone fasolki. Takze z mobow lecą odlamki do alchemii i jak uzbiera sie w eq 3 sztuki to same zamieniają sie na cor draconis. Po przesiedzeniu troche czasu na tych mapkach (jak dla mnie najlepszy zarobek), idziemy wystawić shopa. 200 szt. zmianek kosztuje 3-3,3kk, kamyki duchowe 1-1,5kk szt., 200 szt. odłamków energii 1,8-2,2kk, za 1 cor draconis i 1 zielona fasolke po 800k.

3. Można tez zarabiać na bossach, ale do tego jednak trzeba miec cierpliwość. Idziemy do dt, które robi sie w ok. 10 minut. Bijemy właściwe bossy czyli rippera i niebieska smierc (żeby ubić tego bossa trzebac miec przynajmniej po 11k hity). Wydropione skrzynki możesz otworzyc (szansa na trute jakies 5-10% warta ok. 170kk) lub sprzedać po 7kk za szt (przez cały dzien powinny zejść).

3. Na tym lvlu też zbieramy na szarfę, ktora musi posiadac minimum 17% absorpcji z włożonej do niej broni (kupujemy kruka, mixujemy 50+ Sr i ulepszamy na +9) . Nie polecam robic samemu, bo ze swojego doświadczenia wiem, ze nie opłaca sie. 17% kosztuje ok. 600kk, 20-22% ok 1kkk

4. Polecam robic misje od npc na mapkach od 90 lvl, ponieważ drop jest syty (można dostać szarfę np 5%, ktora jest warta 50-70kk)

To ostatni mój poradnik, ponieważ dostałem bana za handel kontami :(

• Like 1

• 4 months later...
  • -_- unlocked this topic