Root Qesik 11,987 Posted February 28, 2013 Root Share Posted February 28, 2013 Wzór podania o admina. 1. Serwer: 2. Nick: 3. Imię: 4. Wiek: 5. Znajomość Amxx(0/10): 6. Mikrofon(Tak/Nie): 7. Składka(Tak/Nie): 8. Czas spędzony na forum: 9. Opisać siebie: 10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: 11. Linki do reklam: 12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy: -Gdy ktoś nadużywa micro: -Nadużywa Kultury na serwerze: 13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted February 28, 2013 Author Root Share Posted February 28, 2013 Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WZÓRJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts