Skocz do zawartości

Rezygnacja Shanell


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shanell

Powod rezygnacji: Brak czasu na pilnowanie serwera. Serwerem miał zajmować się NNN. Ja Jestem od podejmowania decyzji i konkursów, przyjęć adminów itd. Nie mam na to głowy, przed mną obrona pracy, sesje. Mam za dużo na głowie. Do tego jeszcze praca. Nie mam również siły użerania się z osobami, które tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia czym jest rola opiekuna z jaką się to opcją wiąże. Po prostu nie mam siły na dalsze kierowanie serwerem.

Cos od siebie: Znając życie to za każdym razem Karolowi wszyscy dziękują, więc pewnie nie będę gorsza. Dziękuję za danie mi szansy i przede wszystkim za zaufanie, ponieważ opiekuna na tym serwerze miałam 8 miesięcy. Nie chciałabym odchodzić i nie ukrywam, że jest mi przykro, bo nie chciałabym zostawić NNN z tym wszystkim, ale nie mam już siły zajmować się serwerem, gdzie tak naprawdę wszyscy z każdej strony mnie atakują, bo niby robie coś źle... a tak naprawdę po prostu brak mi czasu. Chęci zawsze się znajdą, ale cóż.

 

Jeżeli istnieje możliwość to proszę o zostawienie mi VIPA na FFA, bo może przyjdzie taki dzień, że wpadnę tam pograć. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności