Skocz do zawartości

Propozycje


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy jest możliwość usunięcia ograniczenia emotek w postach? Nie wiem jak reszcie, ale mi jako redaktorowi to strasznie przeszkadza. Przykładem są wywiady, gdzie trzeba później usuwać zbędę, a z tym też jest roboty. W Q&A tak samo, piszesz sobie odpowiedzi kulturalnie, chcesz dodać post a tu wyskakuje to ograniczenie xD mam nadzieje, ze da się to usunąć ;/

 

2. Tak myślałam, może można dodać gdzieś z boku kontakt do wszystkich osób z wyższymi rangami? Nieraz potrzeba kogoś przeważnie z ubt, czy coś, a nie każdego ma się na steam, bądź w ogóle nie ma się steam xD

Może to być na zasadzie rozwinięcia - nie koniecznie wszyscy widoczni, byle by coś takiego powstało.

 

 

@Omega

Nie rozumiesz mnie chyba xD

Nie chodzi mi, zeby dodac do okienka z administracja, ale gdzies nizej, zeby to bylo.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi emotkami Cię rozumiem w 100%, bo sama jak odpowiadałam w Q&A to jak chciałam dodać post musiałam wszystko edytować :(:(

I z tymi wyższymi rangami również spoczko pomysł, bo niektórzy "nowi" użytkownicy niestety nie mają pojęcia do kogo się zwrócić :/

Leci plusik za propozycje :3

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oczywiście że powinno być to usunięte lecz tylko w Kąciku redaktorskim. W sumi kto w innych działach wykorzysta wszystkie emotki.

 

2. Jeżeli chodzi Ci o kontakt z administracją po boku i tam miały znajdować się jeszcze wyższe rangi to jestem na nie. Z resztą niedawno pisałem propozycje aby tam dodać tylko Pawła lecz to też zostało odrzucone. Nie ma co zaśmiecać. Jestem akurat z tym na nie bo wiem że to brzydko wygląda. 

 

@Weronika przecież jest legenda na forum. Wystarczy wejść w daną range i ma się całą rozpiskę. Mogą również skorzystać z " Zespól Moderatorów" z tym problemu nie ma.

 

@ale na dole masz legende i cały zespól moderatorów to nie wiem po co jeszcze coś dodawać.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ograniczenia emotek, to o ile da się wyodrębnić jeden dział, to jestem za tym, a żeby było to zniesione w dziale kącik redaktorski.

Natomiast, jeśli chodzi o kontakt z UBT na stronie głównej forum, jest to zbędne i paskudnie to wygląda, jak jest dużo "kontaktów" po prawej stronie. Widziałem coś takiego na innym forum i nie polecam. Dodam jeszcze, że UBT 24H lub 72H (zależnie od zdarzenia) na ogarnięcie prośby, a obecnie ten czas oscyluje w granicach 30 min - 2H do rozwiązania problemu (ew. wypowiedzi ubt), więc wydaje mi się, że przy tak prężnej pracy UBT nie będzie potrzebny kontakt do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do jakiegoś działu może tak, ale ogólnie wszędzie to nie, bo jak nie patrzeć emoty obciążają wszystko.

2. Na dole strony jest spis rang i można go nacisnąć i tam wyświetlają się wszystkie osoby posiadające dane rangi i można pisać do nich na PW, nie ma sensu dodawać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że ograniczenie emotek tyczy się całego forum, a ich spora liczba w postach spowalnia ładowanie strony, więc dodawanie większego limitu (tutaj limit jest ogólny) to trochę głupota, ponieważ ludzie zaczną tego nadużywać, a to skończy się tym, że forum będzie bardziej obciążone.

 

To z kontaktem też jest według mnie słabe, bo będzie zajmować sporo miejsca, po prawej strony są najważniejsze osoby, a reszta jest w legendzie, po to jest to na dole by ludzie korzystali z tego, szukajac danej osoby.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo mnie zdenerwowało jak w Q&A odpowiedziałem na pytania i nagle się okazało, że jest limit na emotikony i musiałem przebierać w całym poście. Dlatego też jestem za usunięciem tego limitu.
2. Brak zdania, ponieważ nie mam większego problemu z kontaktem z innymi użytkownikami/administracją.

Miałbym za to dwie kolejne propozycje: Po 1-wsze. Według mnie powinien zostać założony jeden temat, w którym pisalibyśmy swoje propozycję odnośnie forum - coś na zasadzie tych tematów z propozycjami serwerów. Po 2-gie, wydaje mi się, że byłoby fajną sprawą gdyby UB Team mieli admina na każdym z serwerów i w razie gdy grałby na serwerze lub przeczytał na sb o cziterze mógł podjąć szybkie kroki w zbanowaniu czitera.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie usunę limitu na emotki, bo jest to strzał w kolano dla forum
Przez to zacznie się spam. Te emotki są liczone jako obrazek, a wiadome jak obrazki wpływają na ładowanie danej strony, im więcej tym gorzej, więc nigdy nie zdejmę blokady, po coś twórca skryptu stworzył taki limit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności