Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Maus


Maus

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: Maus

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: MichaS

4.IP/SID oskarzanego*: Opiekun ma w users.ini

5.Data i godzina: 2016-04-30 około godziny 22;45.50(sekundy)


7.Opis sytuacji: Wszedłem szybiej do szybu lecz nie kampiłem... Rozwalam chyba wentyl czy coś takiego(Nie wiem jak inni ale ja kiedy tam takie coś rozwalę trochę czekam aż przeciwnik wychyli) 13.51.43 około 13.53 zabijam MichaS'a 13.54 ładuję broń 13.57 zabijam przeciwnika, który chciał mnie zabić od tyłu około 14.00 dostaje parę slapów od admina (wychodziłem wtedy z szybu) 14.05 wyszedłem z szybu ponieważ musiałem się ogarnąć po slapach.  Admin dał mi parę slapów "bez powodów".

 

// Powinno Cie to interesować, mogę siedzieć w szybie 20 sekund, byłem w nim około tylu. Miałem wyjść z szybu na śmierć? trochę pomyślałem, jak Ciebie zabiłem słyszałem gracza, który szedł do mnie od tyłu wiec chwilkę na niego poczekałem. kiedy wychodziłem z szybu zacząłeś mnie slapować po czym musiałem się ogarnąć i chyba coś napisałem(Nie pamiętam). Chyba jak ktoś wie, że przeciwnik jest obok Ciebie lub blisko to nie wychodzisz na pałę aby Cię zabił... Drugim razem kiedy szedłem szybem z dachu ct do tt brat napisał mi na steam (byłem na ns więc musiałem wyjść na pulpit) co Ci napisałem, gdybym się skampił zabiłbym Cie, ale wszedłem do cs'a kiedy już prawie nie żyłem. W regulaminie piszę jasno                      2.9. Zakaz przebywania w szybach przez dłuższy czas niż 20 sekund     dodam jeszczę 4.5. Każdy gracz ma prawo do "innego sposobu" gry gdy tylko jest on przemyślany i przynosi sukces tzn ( kampi w dłużej niż powinien ) lub robi coś nie konwencjonalnego.   Dzięki temu wygrałem rundę :P   

///Cele-miałem jeszcze dużo czasu, a w moim teamie było razem za mną 3 osoby więc nie byłem sam :P

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez Maus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampiles w szybie zamiast wykonywać cele, nie wiem ile siedziałeś tam i mnie to szczerze nie interesuje, slapami Cię pośpieszyłem po czym ostrzegłem że następnym razem dostaniesz Bana. Parę rund pozniej znowu widziałem Cie w szybie jak siedziałeś wcelowany, zabiłem Cię po czym zacząłeś się tłumaczyć że wywaliło Ci Cs. Ok nie czepiałem się już o to.

Jak dla mnie to nie ma za bardzo podstaw do pisania tej skargi, nie widzę w Tym swojej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz nie powinien siedzieć w szybie, a admina ma obchodzić ile czasu siedzi w tym szybie. Bana nie było więc tak na prawdę na splapy nie ma sensu ostrzegać/karać admina. Jednak jeżeli będzie któryś admin tego nadużywał to odpowiednio ukażę. Skargę odrzucam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności