Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Ebola


'Fryt0

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick 'Fryt0
2. Kto zawinił? (admin/gracz) admin Ebola
3. Nick oskarżonego Ebola
4. Steam_ID oskarżonego ...
5. Data i godzina zdarzenia 01.05.2016, 13:05
6. Mapa de_eldorado
7. Opis sytuacji No co tu duzo mówić nieraz od czasu pogram sobie na ns'ie na waszym serwerze w cs 1.6 ale i tak jakiś nierozgarniety admin na ns'ie ktory nie rozroznia odpala od czystego gracza placze ze jestem odpalony ( bo sobie skanuje z respa ct na eldorado na sciane do respa tt..) Więc odpowiedzialem mu ze jest kupa i musi sie jeszcze wiele nauczyc. Niestety prawda go zabolała w oczy i dal mi bana na 30 minut za obraze. Kupa to obraza? Jesli tak to najwidoczniej nią jestes. Bo jestes jakims typkiem na ns'ie co dostal adma i nie wie jak sie gra w ta gre oraz bawi sie w szeryfa texasu. Prosze o usuniecie tego dziecka z posady admina. Wszystkie wyzej uzyte okreslenia tego osobnika w moim mniemaniu nie sa obrazliwe. Dziękuje i prosze s szybkie usuniecie go z funkcji admina.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile było na cb zgłoszeń że jesteś odpalony? Ze 3 co najmniej. Admina nie dostaje się za nic więc nie pisz że dzieciak dostał adma. Gdybym ja płakał dostałbyś bana permanentnego a nie na 30 min. To że inni gracze Cie postrzegali jako odpała to już nie moja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraziłes admina i słusznie dal Ci bana na 30 min. Takich konfidentów jak ty to tylko za jajca wieszać... Bawisz się w oficera SB że skargi piszesz ?

 

Dostawal zgłoszenia na u@ i musiał reagować więc chciał sprawdzić i miał nawet taki obowiązek...

 

Najlepsze jest to jakim prawem możesz prosić czy żądać usunięcia kogoś z funkcji admina?  (gdzie powód jest za słaby i nie masz ogólnie racji)

 

Gdybyś mnie nazwał kupą byś dostał w ryja i to tak że byś się owinął 2 razy :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraziłes admina i słusznie dal Ci bana na 30 min. Takich konfidentów jak ty to tylko za jajca wieszać... Bawisz się w oficera SB że skargi piszesz ?

 

Dostawal zgłoszenia na u@ i musiał reagować więc chciał sprawdzić i miał nawet taki obowiązek...

 

Najlepsze jest to jakim prawem możesz prosić czy żądać usunięcia kogoś z funkcji admina?  (gdzie powód jest za słaby i nie masz ogólnie racji)

 

Gdybyś mnie nazwał kupą byś dostał w ryja i to tak że byś się owinął 2 razy :)

specjalnie by z Torunia przyjechał :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kupa".. ja bym się nie obraził i to pewnie dlatego, że jestem osobą z poczuciem humoru i mam wywalone :D lecz z każdym słowem trzeba się liczyć :) Ban jak najbardziej słuszny, ale ta skarga dawno powinna zostać zamknięta :) (nazwa tematu, totalny bez sens) Strzała ;)

Edytowane przez PumasS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryto to młodociany wyga, który lata po serwerach CSGO i 1.6, czitując i okradając graczy ze skinów.

Jego opis sytuacji to ewidentne przyznanie się do winy, ale który cziter przyzna się i poprosi o wybaczenie?? Znam kolesia, bo był adminem u mnie na serwerze, a poleciał, za zabawę panelem admina.

 

Jakiś czas temu napisał skargę na Admina w dziale serwera 3Map i tam też płakał, że wszedł na 2 koncie trochę sobie pograć i jak to mówią cziterzy "niekompetentny admin" go zbanował za czity. Nie pamiętam jak skarga została rozwiązana, jak komuś się chce niech szuka, ale wiem jedno, że kilka godz. po otrzymaniu bana, koleś dostał VAC BANA, więc niech teraz nie pitoli, że grając na NS czitów nie włącza, bo grając na steamie napewno ich nadal używa niestety innych.

 

Dlatego je tego kolesia na waszym miejscu bym olewał i wszelkie tematy zakładane przez niego odrazu zamykał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wnoszące komentarze zostały ukryte. Tym razem bez żadnych konsekwencji, ale nicki tych osób sobie zapamiętam i następnym razem polecą warny. 

W skargach wypowiadają się osoby, które mogą coś wnieść swoją wypowiedzią, a nie takie, które wręcz naskakują na osobę składającą skargę. 

 

Opiekunowi polecam zająć się tą skargą, bo stoi od dziesięciu dni nieruszona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie kogoś "kupą" może być obraźliwe, jeśli nie znasz osoby dobrze nie możesz pozwolić sobie na takie zwroty.

Nie wiem jak tam z Tobą i tym co napisał @Corey Graves, ale wiem, że skarga nie słuszna, a wręcz bezsensowna.

Opiekun ogarnij to w końcu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności