Skocz do zawartości

Zagraj z nami!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! :)

 

pre_1457386239__nu94p9a.gif

 

 

Jak mogliście zauważyć, w propozycjach dotyczących rozwoju naszego serwera TS3 zgłosiłam chęć organizacji wspólnego spędzania czasu w postaci pogrywania w różnego rodzaju gry. Często organizowane są konkursy, ale wydaje mi się jednak, że można zrobić coś więcej. Zapytałam Was o opinię na ten temat i jestem mile zaskoczona waszą aktywnością i kreatywnością. Nie zwlekając długo, w dniu ukazania Wam pomysłu zorganizowałam takie spotkanie, na którym wspólnie graliśmy w kalambury. Emocje były wielkie, wszyscy śmiali się i rozbawiali innych swoimi rysunkami. Chciałabym aby takie rozgrywki odbywały się częściej. Tak jak pisałam wcześniej w temacie..są osoby chętne do udziału w zabawie, ale nie mają jak zebrać ekipy. Chcę Wam to umożliwić, ponieważ w zasadzie od tego też tu jestem. Zapraszam każdego kto tylko będzie miał wolną chwilę i chęć do wspólnej zabawy. Musicie jednak śledzić i kanał związany z grami na TS3, jak również ten temat. Całkiem możliwe, że będziemy sobie pogrywać nawet codziennie! Myślę tutaj również nad jakimiś małymi turniejami między sobą...dlatego tym bardziej zapraszam. Dokładnej daty nie podaję. O każdym kolejnym spotkaniu będę informować tutaj i na czacie ogólnym na TS3. Pozdrawiam. :)

 

pre_1462224747__raio_de_luz_10_-_criao_b

 

pre_1457386239__nu94p9a.gif

Dla osób, które nie widziały, nasza pierwsza gra:

 

pre_1462219444__halo.png

pre_1462223778__kalambury.png

 

pre_1457386239__nu94p9a.gif

 

Gramy na kanale: 

pre_1462218420__xxx.png

 

 

Bierzcie czynny udział! Podawajcie propozycje gier, dodawajcie zdjęcia rysunków z rozgrywek (oczywiście cenzuralnych) i bawcie się razem z nami!  :banan:

 

pre_1457386239__nu94p9a.gif

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja piramida :love:

Tylko szkoda że tak krótki, po kilku minutach częsc osób zaczeła wychodzic.

Edytowane przez aver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nawet nie dobiliśmy do 500. Połowa osób wyszła i doszło trochę randomów :c

 

 

Ta moja piramida :love:

Tylko szkoda że tak krótki, po kilku minutach częsc osób zaczeła wychodzic.

Niestety dzisiaj nie mogłam "podtrzymać" zabawy jak i w niej uczestniczyć. Sporo osób chciało zagrać, dlatego Was zebrałam. Następnym razem będzie lepiej :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Kalambury to można by było jakis konkurs zrobic? :D Gralibysmy dajmy na to przez 1 godzine, pod koniec czasu 3 pierwsze osoby które miały najwiecej pkt dostały by jakas nagrode albo cos xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jutro gra na ts w kalambury a potem w chinczyka? Można turniej zorganizować :P Start koło 18/19.:) Chętnych zapraszam, poproszę pynie o kanał na ten czas ;)

 

#Edit

 

Mam nadzieję że odpowiada wam godz 20:00/20:30?? :P Proszę też osoby zainteresowane turniejem o like zebyn wiedział, na ile osób przygotować turniej. Nie pamiętam czy liczba rund zależy od ilości graczy automatycznie czy trzeba to samemu ustawiać.:P Prosiłbym też kogoś do pomocy przy sprawdzaniu graczy podczas zapisów. Ale o tym już przed turniejem.Mam nadzieję, że moja inicjatywa ma pozytywne strony xd.

 

#Edt 2

 

Jeżeli krok już jest chętny do pomocy to zapraszam na ów.

 

PS. Tak sobie mysle ze jeden z naszych Teamspeakowych DJ-ow mógłby nam umilić czas.

Edytowane przez ProfesorekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jutro gra na ts w kalambury a potem w chinczyka? Można turniej zorganizować :P Start koło 18/19. :) Chętnych zapraszam, poproszę pynie o kanał na ten czas ;)

Jeżeli chodzi o kanał to nie ma problemu. Jak najbardziej jestem za tym żeby go udostępnić. Pamiętajcie jednak, ze jutro są przenosiny! 

Możemy zagrać sobie na dobry start "nowego" tsa. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ktoś dzisiaj gra?

 




http://www.kurnik.pl/chinczyk/#700 zapraszam na chinczyka :p

 




Jest ktos jutro chętny na kalambury Edytowane przez Pawel.?
Opcja "edytuj", gdy chcesz coś dodać. Nie pisz post pod postem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności