Skocz do zawartości

Aktywność graczy na serwerze


Krowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do graczy, a mianowicie czy zamierzacie tu grac czy nie i dlaczego? Zadaje sobie od paru dni te pytania i chciałbym wiedzieć co tu się dzieje? Reklama się skończyła czy co? Rozumie, że nowych graczy nie ma, ale nawet starzy bywalcy nie grają. Od 3 dni gram prawie sam na serwie i dzisiaj już też prawie nic nie gralem, bo ciągle gra 5 góra 7 osób na serwie i zaczyna tracić to wszystko sens. Pytam, bo nie wiem czy mam szukać nowego serwera czy wróci ten serwer do swojej normy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy tak narzekacie o brak ludzi na serwerze.. Chcesz zmieniać serwer bo ma chwilowy kryzys? Brawo Ty.

Nigdy nie grałam na tym serwerze, ale no weźcie się ogarnijcie bo ciągle tylko narzekacie.

Jest maj, od jutra matury, ludzie się uczą więc nie oczekujcie się cudów. Były egzaminy gimnazjalne, też wszystko się skupiało na tym. Od kąd jestem na sieci zawsze, ale to ZAWSZE w okresie kwiecień - czerwiec jest bardzo duży spadek aktywności, wystarczy być cierpliwym i poczekać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami a w lato mało kto spędza czas przed komputerem bo jest dużo fajniejszych zajęć na słońcu poza domem a na DR też gra mniej ludzi niż np. zimą :D
Także jeżeli chodzi o aktywności na serwerach to... byle do jesieni a w głebi duszy byle do lata

//pograj sobie na innym serwerze a gdy zobaczysz, że ktoś gra wbij tu na serwer. Zawsze jakieś rozwiązanie

Edytowane przez VORDEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale według mnie to jest przesada. Naprawdę w bardzo różnych porach wchodziłem przez te dni i nigdy chodzby 10 osób na serwie nie bylo:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze masz duże kategorie wiekowe. Tak jak pisali u góry były egzaminy a teraz jest matura. Ładna pogoda też jest więc nie ma się co dziwić. Cierpliwości. Jak nikt nie gra na 350 to w tym czasie pograj na dr albo jb to już twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo ludzie. Przeciez majowka byla. Kazdy gdzies wyjezdzal,grillowal,szalal. Nauka do matury,jakies inne plany... Piekna pogoda za oknem to po co siedziec i grac w cs'a skoro mozna pograc w pilke czy spotkac sie ze znajomymi? Co prawda to prawda. W miesiacach kwiecien-czerwiec jest duzo mniejsza aktywnosc graczy. A Tobie Krowa moge powiedziec jedno... Co to za postawa? Skoro masz admina to od razu chcesz zmieniac serwer? Nie przystoi Ci tak robic jako admin :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wchodziłem na serw ponieważ była majówka miałem inne sprawy takie jak ślub znajomej albo 18-stka kuzynki w gronie rodzinnym jakby kto chciał wiedzieć ale po resecie będę raczej grał i to więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podobno problemem na serwerze jest fakt, iż klasy/perki które są aktualnie na nim, nie odpowiadają graczom, więc raczej chciałbym wiedzieć czy gracze na coś narzekają, itd, bo serwer bardzo dawno tak słabo nie stał, jedyny moment, w którym wyglądał tak jak teraz, to czasy w których nikt się nim nie zajmował, więc raczej wątpie by to była wina majówki, itd bo odkąd pamiętam w tym czasie serwer raczej stał pełny, aniżeli pusty

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buzka problem jest z klasami premium oraz klasami zwyklymi.

 

Rambo - Bije po 100 w cialo jak mu wejdzie krytyk (wchodzi dosyć często) + obranicznik. Radzę pomyśleć nad kompletną przemiana tej klasy.

Cichy - Nie wiem jak inni ale ja go nigdy nie mogę dojrzeć, wychodzi z pleców i zabija. Klasa idealna do wkurzania graczy.

Kapitan - 1/1 awp.. Klasa jest na każdym serwerze taka sama, ale mi się wydaje że jest za łatwo z tą awp.. Ja bym proponował dodać 250 % od inta do tej awp żeby gracze musieli te staty w inta pododawać trochę.

Zeus - mimo zawyżonych statystyk wydaje mi się odpowiednią klasą, więc raczej niech zostaną te statystyki takie jakie są.

Terminator - Klasa przez wszystkich uznawana na serwerze za "idealną". Posiada dodatkowy dmg od inteligencji (ja przy 100 punktach biję po 50-60 a w głowę po 170). Ogranicznik rozrzutu... Zgodzę się że jest idealna ale do nabijania ranku :) w 2 mapki jak zacząłem tym grać z 60 miejsca wskoczyłem na 7 (jak jeszcze tym grałem). Wg mnie tutaj przydałoby się usunąć 1 broń i klasę podobną czyli Strzelec wyborowy usunąć wgl z serwera.

 

Podsumowałem klasy premium, teraz klasy zwykłe.

 

Komandos - 1/1 kosa, 1/5 shotgun ... co du dalej mówić, umiejętności mówią same za siebie.

Teleporter -  Teleport co 10 sekund, klasa moim zdaniem jest OP przez tą umiejętność .. Wolałbym osobiście by ta klasa wylądowała w premium z jakimś bonusem dodatkowym nie za dobrym

Obrońca - Eliminator + notatki kapitana (2 pociski unika). Eliminator do usunięcia moim zdaniem.

Szaleniec - Bezlik zamienić na zwinne palce. Ponieważ klasa z bezlikiem to hp + full auto (tym bardziej z mp5 która sama w sobie jest celną bronią). i rzeźnia.

Medyk - 3 apteczki + dmg od inteligencji z sg. Nikt klasą nie gra raczej (na szczęście), ale ja wbiłem 83 lvl i tak trochę zeus ma trudność z zabiciem mnie swoim 140 chyba taktykiem wojennym, więc coś tu nie halo ;d Jak dla mnie dmg od inta tu jest zbędny.

Wsparcie ogniowe - 3 rakiety i na 60 lvlu biją po 170 (strach myśleć jak będzie przy 300 punktach w inteligencję). Moim zdaniem ciut je osłabić i 1 usunąć ponieważ są akrobaci którzy przy tej klasie nie potrzebują kondycji i hp żeby być zagrożeniem z rakietami.

 

Chyba tyle z klas .. Teraz perki które moim zdaniem graczy najbardziej irytują (Zwłaszcza na małych mapach).

 

Betonowe ciało - 10 sekund nieśmiertelki (można zabić tylko w głowę).

Tajemnica nieśmiertelności - 3 sekundy kompletnej nieśmiertelności

 

Albo betona osłabić do 5-6 sekund i usunąć tajemnicę, albo zostawić tajemnicę a usunąć betona.

 

Neomexowy pancerz - 1/3 maksymalnie na odbicie pocisku do 1/8 o ile dobrze pamiętam. Można zrobić do 1/4-1/5 ponieważ na 1/3 co 2 strzał się odbija, a gdy uderzymy z broni 1/x i wejdzie to nawet może hp dodać przeciwnikowi (raz dodałem 250 hp komuś strzałem w głowę)

 

No i chyba wszystko. Mam nadzieję że o niczym nie zapomniałem.

 

Przedstawiłem moje przemyślenia z którymi i tak większość się na pewno nie zgodzi. Więc .. zróbcie z tym co chcecie :P

Edytowane przez MichciO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cichy - Nie wiem jak inni ale ja go nigdy nie mogę dojrzeć, wychodzi z pleców i zabija. Klasa idealna do wkurzania graczy.

 

 

Co ty gadasz. Jak ja kilka tygodni temu pisałem aby zmniejszyc widocznosc tej klasy bo była ją widac.

Jakbys nie zauważył jest to klasa "Premium" i musi się wyrózniac. Klasa według mnie i tak jest osłabiona bo nie ma noża 1/1.

 

 

Proponuje równiez wgrac nowe skiny. Bo z tego co pamietam to te które obecnie sa juz od kilka dobrych miesięcy. Z tego co pamietam to nawet sam proponowałem je dodac na serwer. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz. Jak ja kilka tygodni temu pisałem aby zmniejszyc widocznosc tej klasy bo była ją widac.

Jakbys nie zauważył jest to klasa "Premium" i musi się wyrózniac. Klasa według mnie i tak jest osłabiona bo nie ma noża 1/1.

 

 

Proponuje równiez wgrac nowe skiny. Bo z tego co pamietam to te które obecnie sa juz od kilka dobrych miesięcy. Z tego co pamietam to nawet sam proponowałem je dodac na serwer. :D

szczerze mówiąc... wolałbym żeby miała tą kosę 1/1 i żeby było bardziej ją widać :) bo wtedy to by było ulepszenie komandosa, a teraz to jest takie nie wiadomo co ... kucniesz sobie przy bramie na romanie (podaje przyklad dd2) i czekasz aż ktoś będzie kładł pakę.. Nie ma szans żeby ktokolwiek go zauważył (chyba że naceluje i zobaczy nick) albo zna tą kampę i postrzela na chybił trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o takie cos mi michio chodziło:) Według mnie to nie majowki itp tylko trzeba tu coś pozmieniać i po to napisałem tego posta, zeby sie dowiedzieć co komu nie pasuje i co można z tym zrobić. Jeśli chodzi o mnie to tak: 

 

Premium: 

Cichy-jest ok.

Kapitan-jest ok.

Zeus- jest ok chyba, że można byłoby mu zmiejszyć staty.

Terminator- myslę, że można by zmiejszyc do 5 dmg%inta.

Rambo- Po zmianie broni jest już w miare ok tylko, ze jest problem ze strzałami w głowę- mianowicie jak jest strzał w głowę to wali 3x większe obrazenia, a nie 2.

 

Zwykłe:

Komandos- to wiadomo totalna porazka...

Goliat- tak samo w głowę wali 3x większe obrażenia zamiast 2 razy większe.

Teleporter- też jestem za dodaniem czegoś niewielkiego do tej klasy i zrobienie z niej premium.

Wsparcie ogniowe- wywalenie tej klasy albo mocne zmiejszenie dmg z rakiety, bo to co ludzie ta klasą wyprawiaja to naprawde(na 80 lvlu bija po 200 z rakiety)

 

Perki:

Tu raczej nie mam większych zastrzeżeń jedynie nomex 1/3 to przesada(ostatnio zacząłem ten perk używać przy 1/3 i naprawdę bardzo dobry perk)

 

Aha bo bym zapomniał: nie wiem czy cos takiego idzie zrobić czy nie? Chodzi o bardzo małe mapy typu long, wszystkie fy itp- to tam jak sie ma beton lub niesmiertelke albo bezlik to jest sieka:/ Czy dałoby sie je jakoś tam zablokować czy coś?;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Michcio. Potrzeba zmienić, poprawić klasy. Klasa 1/1 kosa i np. widzi na radarze przeciwników i powiększone dmg z ak to mogła by być dobra klasa premium. Kolejną klasą dobrą premium, jeśli mogę pozwolić sobie przedstawić w tym temacie. Klasa premium: Za zabójstwo dostaje 15 hp i pelen magazynek. 

Kolejnym wątkiem jest obecność, ja sam byłem nie obecny przez 2-3 dni dlaczego?. Był długi weekend majowy. Rodzinne wyprawy w góry itd. Moim zdaniem, każdy z adminów niech napisze po 20 reklam albo i więcej by z innych stron zebrać ludzi. To jest moja propozycja.

Następnie pragnę przeglądnąć perki/itemy w celu wyeliminowania tych, które pratycznie są tylko dlatego, żeby tylko były, a dodanie takich które mogą dać nowych graczy.
Przykładowe itemy podam opiekunowi serwera.

Z wyrazami szacunku:
Discus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o termi to zgodzę się aby zabrać 1 broń albo sam ogranicznik bo klasa bije po 50/60 celnie i jeszcze ma 60 naboi na raz. Bez jaj, kiedyś miała jeszcze ubranie wroga i była dobra jakoś, chyba, że nie było takiego amazinga. Rambo... bronie ok, ogarnac ten krytyk po famas normalnie bije po 20/30 (zależy od kamizelki) a head po 78/112 jak dobrze pamiętam a tu zwykłe hity po 70/80 a head 200/300 więc ja nie wiem jak.można tak grać i się nie dziwię graczom którzy wychodzą po 2 deadach od Rambo. Cichy jest ok, kapitan też, Zeus też ok mimo tych statystyk ale ma osłabione pioruny więc jest spoko.

Kolejna sprawa - klany. Według mnie beznadziejne, kolejny powód dlaczego gracze wychodzą, i znów się nie dziwię, jak podbija do ciebie ktoś kto ma 25hp lepszy XP ( czyli jeszcze więcej statystyk) oraz więcej o co najmniej 20 kondycji/int/wytrzymałości. Kiedyś nie było klanów bo zostały wycofane na jakiś czas i było full osób na serwie, trudno było czasem wejść.

Czy da się skrócić czas od którego można pisać rtv? Jest to chyba 10 min od rozpoczęcia mapy, zostaje 15min, zanim niektórzy wpisza rtv to minie kolejne 10min i tylko 5min zostanie do nowej. Czasem naprawdę mapa jest za przeproszeniem do dupy.

Co do zwykłych klas może przywrócimy te które były, ale z lekka modyfikacją. Do perkow: beton- do 5/6 skrócić, neomex od 1/4 do 1/7. Mam nadzieję, że wszystko wpisałem :D

 

@edit. VIP.. zamiast 2x większego XP dać 1.5x większy,niektórzy to no life i mając vipa są po 2 dniach nie do zabicia :)

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę jeszcze małą propozycję, odnośnie kapitana... Może by mu zamienić m4 na mp5 na przykład? Bo.. W sumie ta klasa jest pod awp a ta druga bron to takie nagle wypadki.. I moim zdaniem powinna być jakaś słabsza :x co do Rambo.. W ciało z famasa bije po 80-104 (około) [z nabojami wiecej].

 

Usunięcie klanu to też dobry pomysł.

 

Klasy wczesniej wymienione przeze mnie także przydałoby się zmodyfikować, oraz te klasy robione na silę typu defuser...

 

Dodatkowo:

 

Pirotechnik ma 2 rakiety 2 bronie i natychmiastowe rozbrojenie/podłożenie paki. Za podobny do wsparcia... Rakietki przydałoby się usunąć i zastąpić czymś (1 bron tej klasie raczej wystarczy).

 

Dodatkowo wychodzę z propozycją...

 

Może zrobić tak, ze 2 bronie będą miały tylko klasy Premium? (oczywiście nie takie kombinacje jak ak/awp/m4) razem, jakies kombinacje jak no ma zeus, i tez nie kazda klasa obowiązkowo.

Edytowane przez MichciO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michciu, jak proponowalem mp5 dla Kapitana to mówiliście, że nie, zdecydujcie proszę.

Jak ma być mp5 to niech bd z +5dmg bo 3 chyba za mało, niby 2dmg ale zawsze coś, jak coś jestem na TAK. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności