Skocz do zawartości

[Ankieta] Zmiana map?


Kasia!

Zmiana   

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz zobaczyć inną mapę na 3 mapy?

  2. 2. Jeśli tak. Jaką mapę chciałbyś zobaczyć?



Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie chciałabym zapytać się was czy zmiana map będzie dobrym pomysłem czy nie.
Zmienioną mapą będzie: Inferno.
Zmiana będzie trwać tydzień.


Oczywiście ankieta jest tylko i wyłącznie w celach podglądowych, nie będzie brana w większym stopniu do decyzji o zmianie.


Również czekam na inne propozycje map oraz refleksji na ten temat. (Nie mogą być z warsztatu) Propozycje możecie zgłaszać pod tym postem, ale bezsensowne posty "tylko" z nazwą mapy będą ukrywane!






Ja proponował bym mapę de_cache. Bardzo przyjemna mapa, na większości serwerów ffa - cs:go, jest ona 3 mapą. Coraz częściej widuję, że odchodzi się od inferno, z racji tej, że została przesunięta do tzw. "rezerwy".

Nie! Nie! Nie! Był już cache naprawdę mało osób tam grało, a ja nie chcę podobnej sytuacji.
 

Czy według ciebie Kasiu Kasieńko, 6 vs 6 to jest mało? Jeżeli ludzie będą mieć takie podejście jak ty, to nigdy tam grać nie będą. Może serwerowi przyda się reklama? Niech grupka PontonK przychodzi liczniejszymi grupami

Ty widziałeś tam kiedykolwiek 6-6?
Tak, kiedy tak było? Zawsze kiedy było dd2 i mirage grali, a poźniej cache i co, i pusto? No właśnie. Nie wszyscy też nie lubią grać na cache.
Reklama? Za co?

 

Umciak może nie grałeś jak była mapa de_cache ale tylko jak sie zmienialsie dust na ową mapke połowa serwera wychodziła a gdy mapka de_cache się zmieniała znowu wracali . I jeżeli prawie połowa graczy jest za mapka de_train może niech ona zostanie wprowadzone chyba po to była ta ankieta ... A nie że jednej osobie podoba sie mapka de_cache to odrazu ma być wprowadzona .

O ty mówiłam. Ja nie zezwalam na wprowadzenie cache. Ludzie tam znikali. Zawsze po mirage były pustki. A jak nikt tam nie grał to mapa mimo, że była od nawet kilku godzin nie zmieniała się automatycznie, bo przecież żadna strona nie wygrała. Sama jak tylko już odwiedziłam serwer to automatycznie zmieniałam mapę, bo nikogo nie było. A jak już był dust to od razu full i tak w kółko.

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponował bym mapę de_cache. Bardzo przyjemna mapa, na większości serwerów ffa - cs:go, jest ona 3 mapą. Coraz częściej widuję, że odchodzi się od inferno, z racji tej, że została przesunięta do tzw. "rezerwy".

 

 

 

Nie! Nie! Nie! Był już cache naprawdę mało osób tam grało, a ja nie chcę podobnej sytuacji.

 

 

Czy według ciebie Kasiu Kasieńko,  6 vs 6 to jest mało? Jeżeli ludzie będą mieć takie podejście jak ty, to nigdy tam grać nie będą. Może serwerowi przyda się reklama? Niech grupka PontonK przychodzi liczniejszymi grupami :ninja:

 

 

Umciak może nie grałeś jak była mapa de_cache ale tylko jak sie zmienialsie dust  na ową mapke połowa serwera wychodziła a gdy mapka de_cache się zmieniała znowu wracali . I jeżeli prawie połowa graczy jest za mapka de_train może niech ona zostanie wprowadzone chyba po to była ta ankieta ... A nie że jednej osobie podoba sie mapka de_cache to odrazu ma być wprowadzona .

 

 

Po 1 grałem, a sprostuję twoje stwierdzenie połowa serwera - do 4 osób max.

Edytowane przez Umciaak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umciak może nie grałeś jak była mapa de_cache ale tylko jak sie zmienialsie dust  na ową mapke połowa serwera wychodziła a gdy mapka de_cache się zmieniała znowu wracali . I jeżeli prawie połowa graczy jest za mapka de_train może niech ona zostanie wprowadzone chyba po to była ta ankieta ... A nie że jednej osobie podoba sie mapka de_cache to odrazu ma być wprowadzona .

Edytowane przez Bloodman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cache nie ma opcji , tak jak wyżej napisali Bloodman i Kasia od razu praktycznie był spadek aktywności. Ludzie wychodzili i zostawało po 4vs4 raz tylko pamiętam jak był full ale to wyjątek xd Mi osobiście odpowiada mapa train. Mogę porobić parę głosowań jak będę na serwie z vote o mapkę i się oceni. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zebrania z adminami stwierdziłam, że wymiana inferno na inną mapę przysporzyłaby większe spadki graczy i wiele osób podziela moje zdanie, że 3mapy bez właśnie inferno to nie to samo.

Niektórzy właśnie nawet nie wróciliby na serwer po zmianie. Wiem, że spodobałaby się to niektórym, no właśnie "niektórym"

 

A, więc w najbliższym czasie zmiana map nie "wchodzi w grę".

 

Ale!

Od czasu do czasu będę robić jakieś niespodzianki i może mapy na 1 dzień się zmienią. :D

*1 Dzień

 

Dziękuję osobom które pomogły mi w podjęciu decyzji.

Zawsze chętnie posłucham o waszych propozyjach. http://forum.cs-classic.pl/topic/34101-propozycje/page-14

Dziękuję z uwagę. :D

 

*Post nr 700 wow!

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności