Skocz do zawartości

Podanie na admina by Nikotyna


Nikotyna

Rekomendowane odpowiedzi

    Podanie by Nikotyna na CodMod 45k lvl

1. Serwer: Cod mod 45 k lvl
2. Nick: Nikotyna
3. Imię: Michał
4. Wiek: 16
5. Znajomość Amxx(0/10): 8
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Składka(Tak/Nie): Tak
8. Czas spędzony na forum: Czas na forum został zresetowany 
9. Opisać siebie: Jestem miły spokojny lubiący dobrą zabawę chłopakiem, jestem kulturalna osobą i panuje nad swoimi emocjami. Lubie grac w różne gry takie jak Metin2 , Counter Strike[tylko 1.6] legend of legends itp.
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Wiele razy wchodząc na serwer widziałem jak gracze sie wyzywają, nadużywają mikrofonu lub używają  tzw "Czitów".Jednak nie idę tylko po to aby walczyć z tym co napisałem wyżej chce zostać adminem też po to aby pomoc urzędującym teraz adminom nie raz mieli taki spam na u@ ze nie mogli tego ogarnąć. 
11. Linki do reklam:
12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; SSy, demko-Ban perm
 -Gdy ktoś nadużywa micro; 2x ostrzeżenie ban na 5 min obraza administracji /gracza ban na 30 min 
 -Nadużywa Kultury na serwerze; 2x ostrzeżenie ban na 5 min obraza administracji /gracza ban na 30 min 
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):NonSteam
 
Teraz coś ode mnie
W poprzednim podaniu nie ogarniałem za bardzo AMX dlatego dałem sobie 5 pkt jednak trochę się poduczyłem wtedy wiec edytowałem podanie i dałem 7 Lecz i tak moje podanie zostało rozpatrzone negatywnie.Ze względu na to ze trzeba było czekać 7 dni od rozpatrzenia podania, aby móc złożyć kolejny raz założyłem swój własny serwer na hlds wgrałem AMX i dużo ćwiczyłem nad tym aby móc sobie dać taką ocenę jaką sobie dałem ;)
 
Kolejne to  sprawy z forum
Jak widać zacząłem się udzielać jak i pomagać innym graczom
 
Wielu graczy/adminów w tamtym podaniu pisało za mało mam nagranych godzin na serwie postarałem się żeby tych godzin było trochę więcej ;)
 
Zostaje jeszcze sprawa spamu w ostatnim podaniu, Wiem jestem strasznie niecierpliwy i Pełen Energi dlatego w poprzednim podaniu 2x odświeżałem aby wiedzieć co tak naprawdę o mnie sądzicie
 
Jedynym moim zdziwieniem nie było to ze h@ -_- nie dał mi admina tylko to ze ludzie mi nie ufają myślę ze przez ten tydzień nabraliście do mnie zaufania chociaż trochę ;)
 
 
To jest moje ostatnie podanie nie będę nachalny jeżeli administracja odrzuci to podanie więcej podań składać nie będę
 
 

   Z poważaniem Nikotyna ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fresh nie pomyślałeś ze godziny na serwie zamieniłem na premke sorka za posta bd go edytował ...

 

Dobra sory Siwy ale mnie wkurw..... masz jakas spine chodz na tsa pogadamy a nie masz jakis problemy do mnie ty se zobacz lepiej ile jest tematów w prośbach o ub a nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE- piszesz że admini mają spam na u@, jesteś pewien ?- nie rozpoznajesz czitertow, wiele razy błędnie oskarżales graczy- w amx'a też zbyt nie wieze- graj więcej na serwiepodanie złóż za 2 tyg. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwm gdzie sie tutaj edytuje :) 

Połowa z was nie gra na 45k i mało wie a pro po tego gracza, piszecie "ogarnie". Jak nawet nie gracie na tym serwie... nie wiecie dokładnie czy jest w stanie ogarnąć serw czy nie, czy potrafi rozpoznać czita czy nie.. 

 

Ja jestem na wielkim NIE, dlaczego ? Powód: nie rozpoznaje czitów. A taki adm co nie rozpozna czitów to co pozytecznego zrobi ? Nikotyna lepiej wracaj na swój metin i tam graj w roli admina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czekam na opinie adminów bo słyszałem że nie nadajesz się na admina, więc czekam na ich opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 adminów było na tak tylko siwy na nie

 

Deluks jesteś dla mnie smieszny 63 h to mało,  mało jest ogólnie ludzi na serwie którzy maja +60h

A ze jest dużo adminów to nie jest żaden - ponieważ jak by była odpowiednia ilość to rekrutacja off by była  ;)

I piszesz ze nie ogarnę a mnie nie znasz, dobry jesteś  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Pisz na PWJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności